ЖОВТЕНЬ 2017 РОКУ
1 жовтня, неділя
Український День вчителя
(День працівників освіти чи День освітянина)
Свято День вчителя в Україні - День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.
«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.
Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.
«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - затверджує урядовий портал.
Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.
Зі святом Вас, шановні працівники освіти!
В 2017 році Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина) припадає на 1 жовтня.
4 жовтня, середа
Всесвітній день тварин
Чомусь багато хто називає тварин нашими меншими братами. Звичайно ж, якщо врахувати той факт, що тварини в чомусь іноді можуть бути більш кмітливі ніж ми, або ж для них навколишнє середовище більш зрозуміле, ніж нам, то їх можна було б назвати нашими старшими братами. Однак очевидно одне - людина в переважній більшості випадків залишається чільною і домінуючьою істотою, а тварини як правило угнетаеми і ці відносини ніяк не можна назвати братніми.
Статистика невблаганна: кожну годину з лиця нашої матінки Землі безповоротно зникають три види тварин. Навіть не віриться! Кожен день відходять в історію близько 70-ти видів флори і фауни нашої планети. Біологічне різноманіття Землі неухильно скорочується величезними темпами.
Ще в 1931-му році прихильники руху захисту природи, на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який було прийнято відзначати 4-го жовтня. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.
У дні нашої сучасності, з боку численних товариств захисту тварин з різних країн світу, вже стало доброю традицією влаштовувати в цей день різноманітні масові заходи на тему захисту природи і тварин нашої планети. Не залишаються осторонь і країни колишнього соцтабору, Україна, Білорусь, Молдова. Так, до прикладу, нарешті і Російська Федерація за ініціативою Міжнародного фонду захисту тварин у 2000-му році приєдналася до цієї чудової традиції. День тварин проводиться з метою підвищення свідомості суспільства щодо необхідності захисту нашого з вами навколишнього середовища, а так само з метою підвищення активності у сфері захисту тварин, якої потребують не тільки тварини дикої природи, а й наші домашні улюбленці.
Лідируючу позицію у світі за чисельністю наявності домашніх тварин на душу населення займають Сполучені Штати Америки. Друга країна в світі на початок 2000-х років - територія колишньої Російської Федерації, де в кожній третій родині містилися домашні тварини. Серед європейських країн на першому місці знаходилася Чехія, де в доброї половини чеських сімей був в наявності як мінімум одна домашня тварина. Чехи так люблять своїх домашніх тварин, що приблизно чверть із них має документ про походження або родовід.
4 жовтня, середа
Всесвітній тиждень космосу
6 грудня 1999 року Генеральна Асамблея проголосила період з 4 по 10 жовтня Всесвітнім тижнем космосу, з тим щоб відзначати той внесок, який вносить космічна наука та техніка у поліпшення добробуту людини. Зазначені дати воскрешають в пам’яті такі події, як запуск 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» і вступ в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.
Вперше ідея заснувати Світовий тиждень космосу виникла на 3-й Всесвітній конференції ООН з космосу. На цьому форумі делегація Марокко висунула пропозицію про проголошення 20 липня Всесвітнім днем космосу, приурочивши цю дату до дня висадки експедиції США на Місяць.
Пропозиція Марокко була сприйнята дуже неоднозначно. Більшість делегацій висловилися на підтримку ідеї проголошення спеціального Всесвітнього дня космосу. Проте сама дата викликала широку дискусію.
Російська делегація, підтримавши в принципі саму ідею, тим не менш, не могла погодитися з датою 20 липня, тому що вона не цілком коректна і справедлива з історичної точки зору. На думку російської делегації, космічна ера в історії людства почалася 4 жовтня 1957 року, коли СРСР вперше в світі здійснив запуск першого штучного супутника Землі. З урахуванням цієї аргументації російська делегація внесла поправку до марокканської пропозиції, і запропонувала 4 жовтня в якості дати Всесвітнього дня космосу. Росію активно підтримали Білорусія, Казахстан, Узбекистан, Китай, Індія, Куба, ПАР і ряд інших країн.
Деякі інші країни внесли зустрічну пропозицію - відзначати цю дату 10 жовтня, коли набув чинності Договір по космосу. А представник ФРН навіть запропонував передати це питання для опрацювання до Комітету ООН з космосу.
У розпал дискусії несподівану пропозицію вніс делегат Ірану. Він запропонував святкувати не Всесвітній день космосу, а Світовий тиждень космосу, який можна було б почати 4 жовтня і закінчити 10 жовтня.
Така несподівана пропозиція знайшла підтримку у більшості країн, в тому числі, і у Росії, бо вона спиралася на дві важливі для неї дати. Це запуск першого штучного супутника Землі і набуття чинності Договору з космосу, який був розроблений з ініціативи СРСР. Пропозиція про Всесвітній тиждень космосу була підтримана учасниками конференції одноголосно.
4 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.
САМООСВІТНЯ РОБОТА
ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ
ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ
БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР
від ТРЦ "МЕГА-ТАЛАНТ"
«Мультимедийные технологии на уроках. Создаем идеальную презентацию в PowerPoint»
ПЛАН ВЕБІНАРУ:
1. Презентация как способ внедрения ИКТ в обучении.
2. Классификация презентаций и способы их создания.
3. Секреты успешной презентации: пошаговая инструкция.
4. Мастер-класс: создаем качественную презентацию в PPt за одну перемену.
Лектор
Дополнительная информация
- Материалы к вебинару «Мультимедийные технологии на уроках. Создаем идеальную презентацию в PowerPoint»
- Тест: Мультимедийные технологии на уроках
УЧАСНИКІВ ВЕБІНАРУ - 155247
http://dnevnikreflekciyplysetskaya.blogspot.com/2017/10/blog-post.html
ФОТОЗВІТ ВЕБІНАРУ:
5 жовтня, четвер
Всесвітній День вчителя
День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти - був заснований в 1994 році. Відзначається щорічно в ознаменування річниці підписання Рекомендації ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці щодо становища вчителів (UNESCOPRESSE, vol.4, no.17, p.9).
Запитайте у будь-якого батька, що він вважає найважливішим елементом навчання своєї дитини, і він напевно відповість: гарні вчителі. Тільки під умілим керівництвом хороших вчителів учні можуть ефективно використовувати нові технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.
Викладачі займають центральне місце в будь-якому процесі, спрямованому на підвищення освітнього рівня, від них залежить, щоб люди навчилися мирно жити разом, і щоб світ позбавився від дискримінації. Саме тоді, коли потреба у вчителях особливо велика, прикро, що багато країн відчувають їх нестачу.
Сьогодні, у Всесвітній день вчителя, ми пропонуємо батькам і всім громадянам на хвилину замислитися про те, як змінив їхнє життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли. Що було б зараз з вами, якби цей учитель не зустрівся на вашому шляху, якщо б у нього не було стимулу і він припинив працювати вчителем?
Саме така ситуація спостерігається зараз у великому числі як багатих, так і бідних країн: масовий відтік вчителів, викликаний такими факторами, як скорочення бюджету для державної служби, відсутність нормальних умов роботи, майбутній вихід на пенсію літніх вчителів, стрес, виснаження фізичних і духовних сил , і в багатьох громадах - значна кількість вчителів, які померли від ВІЛ / СНІДу.
В результаті ми є свідками кризи, викликаної браком вчительських кадрів - згідно з оцінками, до 2015 р. буде потрібно в цілому 35 млн. нових вчителів початкових шкіл, майже стільки ж, скільки зараз їх налічується в початкій освіті. Без цих вчителів ми не зможемо досягти цілей в галузі розвитку на порозі тисячоліття, про свою прихильність яким заявили країни світу, особливо цілей забезпечення загальної початкової освіти і викорінювання крайньої убогості, для досягнення яких освіта має настільки важливе значення.
Громадськість часто виявляє байдужість до цієї кризи, якій в цілому не приділяється достатньої уваги, помилково вважаючи, що вчителем може бути будь-яка людина, яка щось знає про дітей, і що завжди можна знайти велику кількість людей, яких можна швидко навчити професії вчителя. Керуючи роботою чотирьох установ системи Організації Об’єднаних Націй, які займаються багатьма аспектами освіти, ми можемо рішуче заявити, що без відповідної підготовки і підтримки навіть ми не вважаємо для себе можливим прийти в клас і організувати ефективне навчання.
Т Е Р М І Н И
проведення шкільних
учнівських олімпіад
кафедри природничих наук
2016-2017н.р.
(5 - 18 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ)
ГРАФИК ПРОВЕДЕННЯ
І ТУРУ
(ШКІЛЬНОГО) ОЛІМПІАДИ
| |||||
Предмет
|
Дата
|
Час
|
Клас
|
Кабінет
|
Відповідальний вчитель
|
Економіка
|
04.10
|
16.00-17.30
|
9-11
|
344
|
Розсохач С.О.
|
Біологія
|
05.10
|
16.00-17.30
|
7,8
|
353
|
Плясецька Я.С.
Фесенко Н.А.
|
Біологія
|
05.10
|
16.00-17.30
|
9-11
|
351
|
Фесенко Н.А.
|
Хімія
|
06.10
|
16.00-17.30
|
7,8
|
353
|
Плясецька Я.С.
Фесенко Н.А.
|
Хімія
|
06.10
|
16.00-17.30
|
9-11
|
351
|
Фесенко Н.А.
|
Географія
|
13.10
|
16.00-17.30
|
7-11
|
344
|
Розсохач С.О.
|
Екологія
|
18.10
|
16.00-17.30
|
10-11
|
351
|
Фесенко Н.А.
|
6 жовтня, п’ятниця
Всесвітній день охорони місць проживання
(Всесвітній день середовища проживання)
День охорони місць проживання або Всесвітній день середовища проживання, відзначають у всьому світі сьогодні шостого жовтня. Це свято було затверджено у 1979 році в рамках Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.
Людина своєю діяльністю вже давно впливає на природу, змінюючи її. З кожним роком у світі все більше територій переходять до розряду сільгоспугідь, пасовищ, піддаються змінам у зв’язку зі зростанням міст, видобутком корисних копалин, будівництвом заводів та інших об’єктів народного господарства.
За 19 століть нашої ери на земній кулі зникло 150 видів ссавців, в основному великих, і 139 видів птахів. Кожен зниклий вид - дуже важка і непоправна втрата.
Людина навчилася дуже багато чого: вирвалася в космос, долетіла до Місяця, але вона не зможе знову створити тура або стеллерову корову. Все, що зникає в тваринному світі, - зникає назавжди.
6 жовтня, п’ятниця
Всесвітній день посмішки
На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій. Всі ми, різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Для когось мир у всьому світі, для когось нове авто. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі, а для когось стабільно сірі будні вже викликають відчуття норми і зовсім нічого не хочеться міняти. Ну вже ні! Все це якось складно.
Давайте просто посміхнемося. Підійдемо до дзеркала і посміхнемося самим собі. Зробимо це кілька разів. І ще. І ще, тільки без сарказму. Не будемо себе критикувати! Просто посміхнемося. Посміхнемося без задньої думки.
Ну от. Складний механізм нашого з вами настрою тільки що був зрушений в позитивну сторону. Може бути не на довго. Повторимо процедуру, зауважимо, що нам це нічого не коштує. Руки, ноги, наші гаманці залишаються в спокої. Настрій поступово світлішає - це абсолютно безкоштовно. Щасливим бути набагато простіше і дешевше, ніж нещасним.
За даними проекту DilovaMova.com, Всесвітній день посмішки або World Smile Day відзначається з 1999-го року. Це відбувається, як правило, в першу п’ятницю жовтневого місяця. Виникненню цього свята посприяв колись зовсім невідомий американський художник Харві Белл. Згідно з легендою, своєю творчістю він нічим особливо не виділявся серед його колег. Критики вважали його і зовсім пересічним, і посереднім художником.
Одного разу, десь у 1963-му році, до нього надійшло замовлення від однієї страхової компанії State Mutual Life Assurance Company of America на виготовлення якого-небудь яскравого і незабутнього символу для їх візитною картки. Як відомо, все геніальне доволі просто і Харві запропонував їм усміхнену жовту пику, відому зараз як звичайний «смайлик». Замовники схвалили цю ідею. Робота була оцінена в півсотні доларів і всі залишилися задоволені.
Після того, як фірма ввела цей нехитрий символ в побут вони відразу помітили, що їх клієнтам це страшенно сподобалося і успіх від цього нововведення перевершив найсміливіші очікування. Потім цей символ, крім значків, став з’являтися на бейсболках і футболках, листівках і конвертах, і навіть на сірникових коробках. Шановне поштове відомство Сполучених Штатів Америки відзначило цю чудову ідею випуском марки з цим добродушним символом.
В одному з інтерв’ю Харві Белл підкреслив, що для історії художнього мистецтва не було жодної подібної роботи, зробленої так просто і ставшей так зрозумілою всім, що так швидко і широко поширившись, приносила б людям стільки задоволення, радості і щастя.
Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій. Поділіться посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте!
В 2017 році Всесвітній день посмішки припадає на 6 жовтня.
6 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.
Уроки «Я обираю здорові звички»
Лист ДОН ЗОДА від 25.09.17 №3373_03.2-14 «Про проведення
уроку «Я обираю здорові звички»». Урок необхідно провести
на уроках ОЗ з використанням наданих методичних матеріалів
(додаток). Інформацію щодо проведених уроків розмістити на
сторінках веб-ресурсів ЗО, також заповнити форму за
7 жовтня, субота
День міста Запоріжжя
Запоріжжя відзначає день міста в 1-у суботу жовтня. Роком заснування міста деякі вважають 1770, коли тут була закладена Олександрівська фортеця - форпост в російсько-турецькій війні, яка переросла до 1806 року в місто Олександрівськ - повітове місто Катеринославської губернії. Однак деякі вчені пропонують вважати датою народження міста 1552 - дату спорудження Байдою-Вишневецьким фортеці на острові Хортиця, яку історики вважають прототипом Запорізької Січі - оплоту Запорізького козацтва.
У 1921 році Олександрівськ було перейменовано на Запоріжжя, а в 1923 місто стало центром щойно утвореного Запорізького округу. У 1939 році - обласним центром.
У місті проживають українці, росіяни, євреї, греки, вірмени, цигани.
Міста обласного значення Запорізької області: м. Мелітополь, м. Бердянськ, м. Токмак, м. Енергодар.
Міста районного значення: м. Василівка, м. Вільнянськ, м. Гуляйполе, м. Дніпрорудне, м. Кам’янка-Дніпровська, м. Молочанськ, м. Оріхів, м. Пологи, м. Приморськ.
В 2017 році День міста Запоріжжя припадає на 7 жовтня.
9 жовтня, понеділок
День Колумба
День Колумба в США є державним загальнонаціональним святом. Воно відзначається на честь висадки в Новому Світі 12 жовтня 1492 італійського мореплавця Христофора Колумба. У 1937 році президент Франклін Делано Рузвельт оголосив 12 жовтня загальнонаціональним святом. Дату відзначали аж до 1971 року, а потім Конгрес прийняв свою постанову - відзначати День Колумба кожен другий понеділок жовтня.
В 2017 році День Колумба припадає на 9 жовтня.
9 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
Шановні керівники ШМО!
Прошу обговорити з колегами та зареєструвати для участі у тренінгах на 2018 рік вчителів своїх кафедр.
Тренінги пропонує ЗОІППО.
Будьте уважні до вибору "категорії учасників". Форми для реєстрації відкриті до 10 жовтня.
Шановні колеги!
Запорізьким обласним інститутутом післядипломної педагогічної освіти до 10 жовтня відкрито попередню реєстрацію педагогічних працівників Запорізької області на навчальні тренінги у 2018 році.
Для реєстрації педагогічному працівнику необхідно самостійно (АЛЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИ СВОЇХ КОЛЕГ) зареєструватися за посиланням
https://sites.google.com/site/nnczoippo/treningi-2018/treningi-psihologo-pedagogicnogo-spramuvanna та заповнити відповідні он-лайн форми
ЩЕ пропонують:
Регіональним науково-методичним центром «Освіта та громадянське суспільство» (При ЗОІППО) заплановано проведення наступних тренінгів психолого-педагогічного спрямування
Назва тренінгу Категорія учасників тренінг з національно-патріотичноговиховання дітей та молоді«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» працівники методичних кабінетів, педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та позашкільних навчальних закладів Зміст та методика курсу«Кроки до порозуміння» педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів Формування української національної ідентичності«Разом в громаді-разом в державі» працівники методичних кабінетів, педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та позашкільних навчальних закладів Координація волонтерських груп в закладах освіти педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та позашкільних навчальних закладівДля реєстрації педагогічному працівнику необхідно самостійно зареєструватися за посиланням https://sites.google.com/site/nnczoippo/treningi-2018/treningi-psihologo-pedagogicnogo-spramuvanna та заповнити відповідні он-лайн форми (відповідно позиції у списку №78-81) до 10 жовтня.Участь у тренінгах є добровільною і безкоштовною.Консультації з питань реєстрації можна отримати у навчальному відділі Інституту (телефон (061) 233-40-91, e-mail nnc.zoippo@gmail.com, контактна особа Савіч Ірина Олександрівна), з питань щодо тематичного наповнення тренінгів – РНМЦ «Освіта та громадянське суспільство» 066808365, 0975215046, 0632701779 методист Богомолова Наталя Миколаївна.
Реєстрація
педагогічних працівникiв
кафедри природничих наук.
Кафедра реабілітаційної педагогіки та
здорового способу життя
ТРЕНIНГ № 52.
Методика викладання тренінгового
курсу
«Вчимося жити разом»
у 5-9 класах
Учителі основ здоров’я
Реєстрація на тренінги психолого-педагогічного спрямування
КУЦ ВIКТОРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ПЛЯСЕЦЬКА ЯНА СЕРГIIВНА
Кафедра андрагогіки
ТРЕНIНГ № 03.
Професійна мобільність педагога:
освіта протягом життя
Педагогічні працівники
ФЕСЕНКО НАДIЯ АНАТОЛIIВНА
РОЗСОХАЧ
СВIТЛАНА ОЛЕКСАНДРIВНА
КУЗЬМЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛIВНА
9 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.
Предмет
|
Кількість
|
Хімія
|
2
|
Біологія
|
5
|
Географія
|
5
|
Основи економіки
|
7
|
Екологія
|
4
|
10 жовтня, вівторок
Всесвітній день психічного здоров’я
Всесвітній день психічного здоров’я відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Видаються тематичні журнали міжнародних психіатричних організацій, розсилаються звернення в урядові структури і органи охорони здоров’я, що закликають взяти участь в міжнародному русі.
Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що в наші дні на планеті існують більше 450 мільйонів людей, які страждають психічними захворюваннями. А в західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком, або схильна до депресій і алкоголізму.
Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості.
Зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні катаклізми в країні, а провісниками захворювань є стреси.
Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.
Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.
11 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.
Оформлення заявки про проведення
олімпіади в школі:
Шановна Aдміністрація та Педагоги!
Інститут Розвитку Шкільної Освіти (ІРШО) організовує предметні олімпіади Олімпус для школярів на різному рівні знань. Олімпіади вносять різноманітність у систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також є зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів.
Найближчі предметні оліпіади, на які ми ласкаво запрошуємо Ваших учнів, будуть проводитися з 13.11.2017 р. по 17.11.2017 р.
Нижче Ви зможете детально ознайомитися з інформацією щодо проведення олімпіади "Осіння сесія":
I. Загальні правила:
1. Олімпіади проводяться серед учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів.
2. Олімпіади будуть проведені у Ваших школах на базі матеріалів, розроблених педагогічним колективом Олімпуса. Бланки зі змістом тестів і бланки відповідей будуть надіслані заявленій школі до 10.11.2017 р.
3. Олімпіади є тестами багаторазового вибору, які складаються із 30 завдань. До кожного завдання в тестах буде запропоновано 4 варіанти відповідей, із яких правильним може бути один, кілька, всі, а може і не бути правильного варіанта. Учень також має можливість залишити питання без відповіді.
4. Pозклад олімпіад:
- 13.11.2017 р. – українська мова
- 13.11.2017 р. – фізика
- 14.11.2017 р. – українська література
- 14.11.2017 р. – біологія
- 15.11.2017 р. – математика
- 15.11.2017 р. – географія
- 16.11.2017 р. – історія
- 16.11.2017 р. – хімія
- 17.11.2017 р. – англійська мова
- 17.11.2017 р. – німецька мова
Час початку олімпіад визначає Педагог.
5. В тестах будуть завдання різної складності, тому всі учні зможуть випробувати свої сили.
6. Після проведення олімпіад (до 20.11.2017 р.) заповнені бланки відповідей разом із копією чека про оплату необхідно надіслати рекомендованим листом на адресу: ТзОВ ”Інститут Розвитку Шкільної Освіти”, вул. Торф'яна, буд. 7А, м. Львів, 79019, де вони будуть перевірені.
7. Організатор розпочинає надсилати школам результати та нагороди із 26.01.2018 р.
Комментариев нет:
Отправить комментарий