Поиск по этому блогу

ЖОВТЕНЬ 2017 РОКУ

ЖОВТЕНЬ 2017 РОКУ


1 жовтня, неділя

Український День вчителя 

(День працівників освіти чи День освітянина)

Український День вчителя
Свято День вчителя в Україні - День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.
«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.
Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.
«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - затверджує урядовий портал.
Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.
Зі святом Вас, шановні працівники освіти!
В 2017 році Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина) припадає на 1 жовтня.




4 жовтня, середа

Всесвітній день тварин

Манул. Головним чинником виживання манула протягом мільйонів років була його ізоляція. Він мешкає в дикій місцевості азіатських степів, на висотах до 4 кілометрів
Чомусь багато хто називає тварин нашими меншими братами. Звичайно ж, якщо врахувати той факт, що тварини в чомусь іноді можуть бути більш кмітливі ніж ми, або ж для них навколишнє середовище більш зрозуміле, ніж нам, то їх можна було б назвати нашими старшими братами. Однак очевидно одне - людина в переважній більшості випадків залишається чільною і домінуючьою істотою, а тварини як правило угнетаеми і ці відносини ніяк не можна назвати братніми.
Статистика невблаганна: кожну годину з лиця нашої матінки Землі безповоротно зникають три види тварин. Навіть не віриться! Кожен день відходять в історію близько 70-ти видів флори і фауни нашої планети. Біологічне різноманіття Землі неухильно скорочується величезними темпами.
Ще в 1931-му році прихильники руху захисту природи, на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який було прийнято відзначати 4-го жовтня. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.
У дні нашої сучасності, з боку численних товариств захисту тварин з різних країн світу, вже стало доброю традицією влаштовувати в цей день різноманітні масові заходи на тему захисту природи і тварин нашої планети. Не залишаються осторонь і країни колишнього соцтабору, Україна, Білорусь, Молдова. Так, до прикладу, нарешті і Російська Федерація за ініціативою Міжнародного фонду захисту тварин у 2000-му році приєдналася до цієї чудової традиції. День тварин проводиться з метою підвищення свідомості суспільства щодо необхідності захисту нашого з вами навколишнього середовища, а так само з метою підвищення активності у сфері захисту тварин, якої потребують не тільки тварини дикої природи, а й наші домашні улюбленці.
Лідируючу позицію у світі за чисельністю наявності домашніх тварин на душу населення займають Сполучені Штати Америки. Друга країна в світі на початок 2000-х років - територія колишньої Російської Федерації, де в кожній третій родині містилися домашні тварини. Серед європейських країн на першому місці знаходилася Чехія, де в доброї половини чеських сімей був в наявності як мінімум одна домашня тварина. Чехи так люблять своїх домашніх тварин, що приблизно чверть із них має документ про походження або родовід.



4 жовтня, середа

Всесвітній тиждень космосу

Всесвітній тиждень космосу
6 грудня 1999 року Генеральна Асамблея проголосила період з 4 по 10 жовтня Всесвітнім тижнем космосу, з тим щоб відзначати той внесок, який вносить космічна наука та техніка у поліпшення добробуту людини. Зазначені дати воскрешають в пам’яті такі події, як запуск 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» і вступ в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.
Вперше ідея заснувати Світовий тиждень космосу виникла на 3-й Всесвітній конференції ООН з космосу. На цьому форумі делегація Марокко висунула пропозицію про проголошення 20 липня Всесвітнім днем космосу, приурочивши цю дату до дня висадки експедиції США на Місяць.
Пропозиція Марокко була сприйнята дуже неоднозначно. Більшість делегацій висловилися на підтримку ідеї проголошення спеціального Всесвітнього дня космосу. Проте сама дата викликала широку дискусію.
Російська делегація, підтримавши в принципі саму ідею, тим не менш, не могла погодитися з датою 20 липня, тому що вона не цілком коректна і справедлива з історичної точки зору. На думку російської делегації, космічна ера в історії людства почалася 4 жовтня 1957 року, коли СРСР вперше в світі здійснив запуск першого штучного супутника Землі. З урахуванням цієї аргументації російська делегація внесла поправку до марокканської пропозиції, і запропонувала 4 жовтня в якості дати Всесвітнього дня космосу. Росію активно підтримали Білорусія, Казахстан, Узбекистан, Китай, Індія, Куба, ПАР і ряд інших країн.
Деякі інші країни внесли зустрічну пропозицію - відзначати цю дату 10 жовтня, коли набув чинності Договір по космосу. А представник ФРН навіть запропонував передати це питання для опрацювання до Комітету ООН з космосу.
У розпал дискусії несподівану пропозицію вніс делегат Ірану. Він запропонував святкувати не Всесвітній день космосу, а Світовий тиждень космосу, який можна було б почати 4 жовтня і закінчити 10 жовтня.
Така несподівана пропозиція знайшла підтримку у більшості країн, в тому числі, і у Росії, бо вона спиралася на дві важливі для неї дати. Це запуск першого штучного супутника Землі і набуття чинності Договору з космосу, який був розроблений з ініціативи СРСР. Пропозиція про Всесвітній тиждень космосу була підтримана учасниками конференції одноголосно.






4 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

САМООСВІТНЯ РОБОТА

ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ


БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР

від ТРЦ "МЕГА-ТАЛАНТ"


«Мультимедийные технологии на уроках. Создаем идеальную презентацию в PowerPoint»



ПЛАН ВЕБІНАРУ:

1. Презентация как способ внедрения ИКТ в обучении.

2. Классификация презентаций и способы их создания.

3. Секреты успешной презентации: пошаговая инструкция.

4. Мастер-класс: создаем качественную презентацию в PPt за одну перемену.

Лектор

Ведущий вебинара – Ира Петрушанко
Ира Петрушанко, автор обучающих курсов и тренингов, руководитель еvent-агентства.

Дополнительная информация




УЧАСНИКІВ ВЕБІНАРУ - 155247

http://dnevnikreflekciyplysetskaya.blogspot.com/2017/10/blog-post.html


ФОТОЗВІТ ВЕБІНАРУ:













5 жовтня, четвер

Всесвітній День вчителя

Всесвітній День вчителя

День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти - був заснований в 1994 році. Відзначається щорічно в ознаменування річниці підписання Рекомендації ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці щодо становища вчителів (UNESCOPRESSE, vol.4, no.17, p.9).
Запитайте у будь-якого батька, що він вважає найважливішим елементом навчання своєї дитини, і він напевно відповість: гарні вчителі. Тільки під умілим керівництвом хороших вчителів учні можуть ефективно використовувати нові технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.
Викладачі займають центральне місце в будь-якому процесі, спрямованому на підвищення освітнього рівня, від них залежить, щоб люди навчилися мирно жити разом, і щоб світ позбавився від дискримінації. Саме тоді, коли потреба у вчителях особливо велика, прикро, що багато країн відчувають їх нестачу.
Сьогодні, у Всесвітній день вчителя, ми пропонуємо батькам і всім громадянам на хвилину замислитися про те, як змінив їхнє життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли. Що було б зараз з вами, якби цей учитель не зустрівся на вашому шляху, якщо б у нього не було стимулу і він припинив працювати вчителем?
Саме така ситуація спостерігається зараз у великому числі як багатих, так і бідних країн: масовий відтік вчителів, викликаний такими факторами, як скорочення бюджету для державної служби, відсутність нормальних умов роботи, майбутній вихід на пенсію літніх вчителів, стрес, виснаження фізичних і духовних сил , і в багатьох громадах - значна кількість вчителів, які померли від ВІЛ / СНІДу.
В результаті ми є свідками кризи, викликаної браком вчительських кадрів - згідно з оцінками, до 2015 р. буде потрібно в цілому 35 млн. нових вчителів початкових шкіл, майже стільки ж, скільки зараз їх налічується в початкій освіті. Без цих вчителів ми не зможемо досягти цілей в галузі розвитку на порозі тисячоліття, про свою прихильність яким заявили країни світу, особливо цілей забезпечення загальної початкової освіти і викорінювання крайньої убогості, для досягнення яких освіта має настільки важливе значення.
Громадськість часто виявляє байдужість до цієї кризи, якій в цілому не приділяється достатньої уваги, помилково вважаючи, що вчителем може бути будь-яка людина, яка щось знає про дітей, і що завжди можна знайти велику кількість людей, яких можна швидко навчити професії вчителя. Керуючи роботою чотирьох установ системи Організації Об’єднаних Націй, які займаються багатьма аспектами освіти, ми можемо рішуче заявити, що без відповідної підготовки і підтримки навіть ми не вважаємо для себе можливим прийти в клас і організувати ефективне навчання.





Т Е Р М І Н И

проведення шкільних 


учнівських олімпіад  


кафедри природничих наук


 2016-2017н.р.


(5 - 18 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ)



ГРАФИК ПРОВЕДЕННЯ

 І ТУРУ

(ШКІЛЬНОГО) ОЛІМПІАДИ


Предмет
Дата
Час
Клас
Кабінет
Відповідальний вчитель

Економіка


04.10

16.00-17.30

9-11

344

Розсохач С.О.

Біологія

05.10

16.00-17.30

7,8

353

Плясецька Я.С.
Фесенко Н.А.


Біологія


05.10

16.00-17.30

9-11

351


Фесенко Н.А.


Хімія


06.10

16.00-17.30

7,8

353

Плясецька Я.С.
Фесенко Н.А.


Хімія

06.10

16.00-17.30

9-11

351


Фесенко Н.А.


Географія

13.10

16.00-17.30

7-11

344

Розсохач С.О.



Екологія

18.10

16.00-17.30


10-11

351

Фесенко Н.А.








6 жовтня, п’ятниця

Всесвітній день охорони місць проживання 

(Всесвітній день середовища проживання)

Всесвітній день охорони місць проживання
День охорони місць проживання або Всесвітній день середовища проживання, відзначають у всьому світі сьогодні шостого жовтня. Це свято було затверджено у 1979 році в рамках Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.
Людина своєю діяльністю вже давно впливає на природу, змінюючи її. З кожним роком у світі все більше територій переходять до розряду сільгоспугідь, пасовищ, піддаються змінам у зв’язку зі зростанням міст, видобутком корисних копалин, будівництвом заводів та інших об’єктів народного господарства.
За 19 століть нашої ери на земній кулі зникло 150 видів ссавців, в основному великих, і 139 видів птахів. Кожен зниклий вид - дуже важка і непоправна втрата.
Людина навчилася дуже багато чого: вирвалася в космос, долетіла до Місяця, але вона не зможе знову створити тура або стеллерову корову. Все, що зникає в тваринному світі, - зникає назавжди.




6 жовтня, п’ятниця

Всесвітній день посмішки

Всесвітній день посмішки
На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій. Всі ми, різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Для когось мир у всьому світі, для когось нове авто. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі, а для когось стабільно сірі будні вже викликають відчуття норми і зовсім нічого не хочеться міняти. Ну вже ні! Все це якось складно.
Давайте просто посміхнемося. Підійдемо до дзеркала і посміхнемося самим собі. Зробимо це кілька разів. І ще. І ще, тільки без сарказму. Не будемо себе критикувати! Просто посміхнемося. Посміхнемося без задньої думки.
Ну от. Складний механізм нашого з вами настрою тільки що був зрушений в позитивну сторону. Може бути не на довго. Повторимо процедуру, зауважимо, що нам це нічого не коштує. Руки, ноги, наші гаманці залишаються в спокої. Настрій поступово світлішає - це абсолютно безкоштовно. Щасливим бути набагато простіше і дешевше, ніж нещасним.
За даними проекту DilovaMova.com, Всесвітній день посмішки або World Smile Day відзначається з 1999-го року. Це відбувається, як правило, в першу п’ятницю жовтневого місяця. Виникненню цього свята посприяв колись зовсім невідомий американський художник Харві Белл. Згідно з легендою, своєю творчістю він нічим особливо не виділявся серед його колег. Критики вважали його і зовсім пересічним, і посереднім художником.
Одного разу, десь у 1963-му році, до нього надійшло замовлення від однієї страхової компанії State Mutual Life Assurance Company of America на виготовлення якого-небудь яскравого і незабутнього символу для їх візитною картки. Як відомо, все геніальне доволі просто і Харві запропонував їм усміхнену жовту пику, відому зараз як звичайний «смайлик». Замовники схвалили цю ідею. Робота була оцінена в півсотні доларів і всі залишилися задоволені.
Після того, як фірма ввела цей нехитрий символ в побут вони відразу помітили, що їх клієнтам це страшенно сподобалося і успіх від цього нововведення перевершив найсміливіші очікування. Потім цей символ, крім значків, став з’являтися на бейсболках і футболках, листівках і конвертах, і навіть на сірникових коробках. Шановне поштове відомство Сполучених Штатів Америки відзначило цю чудову ідею випуском марки з цим добродушним символом.
В одному з інтерв’ю Харві Белл підкреслив, що для історії художнього мистецтва не було жодної подібної роботи, зробленої так просто і ставшей так зрозумілою всім, що так швидко і широко поширившись, приносила б людям стільки задоволення, радості і щастя.
Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій. Поділіться посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте!
В 2017 році Всесвітній день посмішки припадає на 6 жовтня.






6 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.


Уроки «Я обираю здорові звички»



Лист ДОН ЗОДА від 25.09.17 №3373_03.2-14 «Про проведення

 уроку «Я обираю здорові звички»». Урок необхідно провести 

на уроках ОЗ з використанням наданих методичних матеріалів 

(додаток). Інформацію щодо проведених уроків розмістити на 

сторінках веб-ресурсів ЗО, також заповнити форму за 










ВСІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО 

ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ.












6 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

САМООСВІТНЯ РОБОТА
ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ


Международная олимпиада

 для учителей 

«Современные образовательные

 технологии»

Подарок ко Дню учителя!

 Бесплатное участие в олимпиаде.


Новый учебный год, новый сезон олимпиад «Мега-Талант»
«Современные образовательные технологии»| Поспешите

ЗАВДАННЯ

https://drive.google.com/file/d/0Byo32vlvCFaNb21WazdwQkJGR1E/view?usp=sharing







«Международная олимпиада для учителей 
«Современные образовательные технологии»». 

Итоги и результаты

От
ЦРТ «Мега-Талант»
Кому:
1977m2@rambler.ru
«Международная олимпиада для учителей «Современные образовательные технологии»». Итоги и результаты
Здравствуйте, Плясецька Яна!

Благодаря Вам в Вашей школе прошло мероприятие «Международная олимпиада для учителей «Современные образовательные технологии»». Мы надеемся, что все участники получили удовольствие от мероприятия.
Вы уже можете ознакомиться с итогами мероприятия. А для того, чтобы получить наградные материалы перейдите в свою заявку.

Ваше мнение очень важно не только для нас, но и для посетителей нашего сайта. Оставить отзыв, поделившись впечатлениями о проведенном мероприятии или работе сайта.

Надеемся, что наше сотрудничество станет традицией. Мы всегда готовы помочь Вам организовать конкурс, олимпиаду или турнир.
ИТОГИ МЕРОПРИЯТИЯ
Еще мероприятия по Вашему предмету:

© Школьные олимпиады и конкурсы от ЦРТ «Мега-Талант»
119607, Россия, г. Москва, ул. Удальцова, 52
Войти в личный кабинет | Расписание мероприятий
Нажмите здесь, чтобыОтветить,Ответить всемилиПереслать



http://dnevnikreflekciyplysetskaya.blogspot.com/2017/10/6-2017.html



7 жовтня, субота

День міста Запоріжжя

День міста Запоріжжя
Запоріжжя відзначає день міста в 1-у суботу жовтня. Роком заснування міста деякі вважають 1770, коли тут була закладена Олександрівська фортеця - форпост в російсько-турецькій війні, яка переросла до 1806 року в місто Олександрівськ - повітове місто Катеринославської губернії. Однак деякі вчені пропонують вважати датою народження міста 1552 - дату спорудження Байдою-Вишневецьким фортеці на острові Хортиця, яку історики вважають прототипом Запорізької Січі - оплоту Запорізького козацтва.
У 1921 році Олександрівськ було перейменовано на Запоріжжя, а в 1923 місто стало центром щойно утвореного Запорізького округу. У 1939 році - обласним центром.
У місті проживають українці, росіяни, євреї, греки, вірмени, цигани.
Міста обласного значення Запорізької області: м. Мелітополь, м. Бердянськ, м. Токмак, м. Енергодар.
Міста районного значення: м. Василівка, м. Вільнянськ, м. Гуляйполе, м. Дніпрорудне, м. Кам’янка-Дніпровська, м. Молочанськ, м. Оріхів, м. Пологи, м. Приморськ.
В 2017 році День міста Запоріжжя припадає на 7 жовтня.



9 жовтня, понеділок

День Колумба

День Колумба
День Колумба в США є державним загальнонаціональним святом. Воно відзначається на честь висадки в Новому Світі 12 жовтня 1492 італійського мореплавця Христофора Колумба. У 1937 році президент Франклін Делано Рузвельт оголосив 12 жовтня загальнонаціональним святом. Дату відзначали аж до 1971 року, а потім Конгрес прийняв свою постанову - відзначати День Колумба кожен другий понеділок жовтня.
В 2017 році День Колумба припадає на 9 жовтня.





9 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ

Шановні керівники ШМО!
Прошу обговорити з колегами та зареєструвати для участі у тренінгах на 2018 рік вчителів своїх кафедр.

Тренінги пропонує ЗОІППО.
Будьте уважні до вибору "категорії учасників". Форми для реєстрації відкриті до 10 жовтня.


Шановні колеги!



 Запорізьким обласним інститутутом післядипломної педагогічної освіти до 10 жовтня відкрито попередню реєстрацію педагогічних працівників Запорізької області на навчальні тренінги у 2018 році.
Для реєстрації педагогічному працівнику необхідно самостійно  (АЛЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИ СВОЇХ КОЛЕГ) зареєструватися за посиланням 

https://sites.google.com/site/nnczoippo/treningi-2018/treningi-psihologo-pedagogicnogo-spramuvanna та заповнити відповідні он-лайн форми 


ЩЕ пропонують:


Регіональним науково-методичним центром «Освіта та громадянське суспільство»  (При ЗОІППО) заплановано проведення наступних тренінгів психолого-педагогічного спрямування
Назва тренінгу
Категорія учасників
тренінг з національно-патріотичного
виховання дітей та молоді
«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»
працівники методичних кабінетів, педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та позашкільних навчальних закладів
Зміст та методика курсу
«Кроки до порозуміння»

педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів

Формування української національної ідентичності
 «Разом в громаді-разом в державі»
працівники методичних кабінетів, педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та позашкільних навчальних закладів

Координація волонтерських груп в закладах освіти
педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та позашкільних навчальних закладів


Для реєстрації педагогічному працівнику необхідно самостійно зареєструватися за посиланням https://sites.google.com/site/nnczoippo/treningi-2018/treningi-psihologo-pedagogicnogo-spramuvanna та заповнити відповідні он-лайн форми (відповідно позиції у списку №78-81) до 10 жовтня.
Участь у тренінгах є добровільною і безкоштовною.
Консультації з питань реєстрації можна отримати у навчальному відділі Інституту (телефон (061) 233-40-91, e-mail nnc.zoippo@gmail.com, контактна особа Савіч Ірина Олександрівна), з питань щодо тематичного наповнення тренінгів – РНМЦ «Освіта та громадянське суспільство» 066808365, 0975215046, 0632701779 методист Богомолова Наталя Миколаївна.




 Реєстрація 



педагогічних  працівникiв 



кафедри природничих наук.






Кафедра реабілітаційної педагогіки та 

здорового способу життя  


ТРЕНIНГ № 52.

Методика викладання тренінгового 

курсу

«Вчимося жити разом» 

у 5-9 класах 



Учителі основ здоров’я  




Реєстрація на тренінги психолого-педагогічного спрямування

КУЦ ВIКТОРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА


ПЛЯСЕЦЬКА ЯНА СЕРГIIВНА






Кафедра андрагогіки 


ТРЕНIНГ № 03.


 Професійна мобільність педагога: 

освіта протягом життя 



Педагогічні працівники 






ФЕСЕНКО НАДIЯ АНАТОЛIIВНА




РОЗСОХАЧ 

СВIТЛАНА ОЛЕКСАНДРIВНА



КУЗЬМЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛIВНА









9 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.




Предмет

Кількість
   Хімія

2
   Біологія

5
    Географія

5
          Основи економіки

7
    Екологія

4







10 жовтня, вівторок

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я
Всесвітній день психічного здоров’я відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Видаються тематичні журнали міжнародних психіатричних організацій, розсилаються звернення в урядові структури і органи охорони здоров’я, що закликають взяти участь в міжнародному русі.
Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що в наші дні на планеті існують більше 450 мільйонів людей, які страждають психічними захворюваннями. А в західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком, або схильна до депресій і алкоголізму.
Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості.
Зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні катаклізми в країні, а провісниками захворювань є стреси.
Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.
Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.






11 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

Оформлення заявки про проведення

 олімпіади в школі:


ОЛІМПУС - 2017.






Шановна Aдміністрація та Педагоги!

Інститут Розвитку Шкільної Освіти (ІРШО) організовує предметні олімпіади Олімпус для школярів на різному рівні знань. Олімпіади вносять різноманітність у систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також є зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів.
Найближчі предметні оліпіади, на які ми ласкаво запрошуємо Ваших учнів, будуть проводитися з 13.11.2017 р. по 17.11.2017 р.
Нижче Ви зможете детально ознайомитися з інформацією щодо проведення олімпіади "Осіння сесія":

I. Загальні правила:

1. Олімпіади проводяться серед учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів.
2. Олімпіади будуть проведені у Ваших школах на базі матеріалів, розроблених педагогічним колективом Олімпуса. Бланки зі змістом тестів і бланки відповідей будуть надіслані заявленій школі до 10.11.2017 р.
3. Олімпіади є тестами багаторазового вибору, які складаються із 30 завдань. До кожного завдання в тестах буде запропоновано 4 варіанти відповідей, із яких правильним може бути один, кілька, всі, а може і не бути правильного варіанта. Учень також має можливість залишити питання без відповіді.
4. Pозклад олімпіад:
  • 13.11.2017 р. – українська мова
  • 13.11.2017 р. – фізика
  • 14.11.2017 р. – українська література
  • 14.11.2017 р. – біологія
  • 15.11.2017 р. – математика
  • 15.11.2017 р. – географія
  • 16.11.2017 р. – історія
  • 16.11.2017 р. – хімія
  • 17.11.2017 р. – англійська мова
  • 17.11.2017 р. – німецька мова
Час початку олімпіад визначає Педагог.
5. В тестах будуть завдання різної складності, тому всі учні зможуть випробувати свої сили.
6. Після проведення олімпіад (до 20.11.2017 р.) заповнені бланки відповідей разом із копією чека про оплату необхідно надіслати рекомендованим листом на адресу: ТзОВ ”Інститут Розвитку Шкільної Освіти”, вул. Торф'яна, буд. 7А, м. Львів, 79019, де вони будуть перевірені.
7. Організатор розпочинає надсилати школам результати та нагороди із 26.01.2018 р.



















12 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

ЛНМЦ 

Про проведення першого туру міської 

економічної гри.

https://drive.google.com/file/d/0Byo32vlvCFaNYzV0UVNONU4tVXc/view?usp=sharing






12 жовтня, четвер

Всесвітній день боротьби з артритом

Всесвітній день боротьби з артритом
Всесвітній день боротьби з артритом проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, відзначається щорічно 12 жовтня. Мета Всесвітнього дня боротьби з артритом привернення уваги та інформованості широкої громадськості до проблем ревматологічних захворювань.
У наш час ревматологічні захворювання займають високі позиції в рейтингу причин захворюваності та інвалідності. Цьому недузі схильні не тільки літні, але і багато молодих людей, а також діти.
Артритом хворіє приблизно кожна сота людина. Біль, обмеження в русі, хронічна ниркова недостатність, висока інвалідизація - це те, що несе з собою артрит. Хвороби суглобів вимагають тривалого постійного медичного нагляду та лікування. Хворі гостро потребують реабілітації і соціальної адаптації.
Хоча причини розвитку артритів різноманітні, лікарі все одно рекомендують не нехтувати здоровим способом життя, в тому числі фізичними вправами і правильним харчуванням.



12 жовтня, четвер

Всесвітній день зору

Всесвітній день зору #WorldSightDay
Завдяки сучасному рівню знань і технологій до 80% очних захворювань можна запобігти і вони піддаються лікуванню. Проте, через відсутність елементарних і доступних медичних послуг по догляду за очима мільйони людей в світі як і раніше піддаються ризику втрати зору.
Наприклад, за даними ВООЗ на 2017 рік, приблизно 26,3 мільйона чоловік в Африканському регіоні мають ту чи іншу форму порушення зору. З них 20,4 мільйона людей мають низький зір, а 5,9 мільйона - сліпі. Африка зберігає сумну першість за кількістю очних захворювань. За оцінками, 15,3% сліпого населення в світі проживає в саме Африці.
Є свідчення, що кількість випадків запобігання розвитку сліпоти, викликаної інфекційними захворюваннями, такими як трахома, онхоцеркоз, офтальмологічні ускладнення після кору знижується. Тоді як кількість неінфекційних вікових змін очей, таких як катаракта, глаукома і діабетична ретинопатія, збільшується.
Було встановлено, що імунізація і додавання вітаміну А до раціону харчування уразливих груп населення ефективно знижує ризик сліпоти.
Для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору щорічно у другий четвер жовтня під егідою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день зору.
У всьому світі порушення зору найбільш поширене серед чоловіків і жінок у віці 50 років і старше. Незважаючи на те, що більшість випадків порушення зору серед цієї вікової групи, такі як катаракта, можна легко лікувати, в деяких частинах світу все ще необхідно докладати зусилля для забезпечення рівного доступу чоловіків та жінок до офтальмологічних служб.
У проведенні Всесвітнього дня зору беруть участь всі партнери в області профілактики порушення зору і відновлення зору. Цей день є також основною інформаційно-пропагандистською подією для профілактики сліпоти та глобальної ініціативи з профілактики сліпоти.
В 2017 році Всесвітній день зору припадає на 12 жовтня.




13 жовтня, п’ятниця

Міжнародний день зменшення небезпеки лих

Міжнародний день зменшення небезпеки лих
Вперше відзначався згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 1989 р. в рамках Міжнародного десятиліття щодо зменшення небезпеки стихійних лих (1990-1999).
У 1999 році Генеральна Асамблея вирішила продовжувати щорічно відзначати цю дату як Міжнародний день по зменшенню небезпеки стихійних лих у другу середу жовтня в якості одного з інструментів, що сприяють формуванню глобальної культури зменшення небезпеки стихійних лих, включаючи запобігання стихійним лихам, пом’якшення їх наслідків та забезпечення готовності до них, що підкреслювалося в резолюції № A/RES/44/236.
Міжнародна стратегія по зменшенню небезпеки стихійних лих переслідує, перш за все, мету доведення до відома широкої громадськості важливості завдання запобігання та проведення роз’яснювальної роботи серед населення та громад, які найбільш схильні до небезпеки стати жертвою стихійних, екологічних та техногенних лих, щодо доступних засобів із запобігання переростання небезпек в катастрофи.
Кількість постраждалих від землетрусів, циклонів, повеней і засух стрімко зростає. За даними ООН, близько 250 тисяч чоловік стали в 2004 році жертвами стихійних лих. Це в три рази більше аналогічного показника 2003 року і майже в 10 разів більше, ніж у 2002 році.
Крім того, за повідомленням Міжнародної Федерації Червоного Хреста, цей показник втричі перевищує середньорічний показник за період з 1994 по 2003 роки.
У середньому в результаті стихійних лих гине 184 людини в день. Через урбанізацію світу число жертв буде рости. Мільйони життів можна було б врятувати, якби держави більше робили для попередження і скорочення ризиків стихійних лих.
Згодом, за рішенням Генеральної Асамблеї від 21-го грудня 2009-го року (резолюція № A/RES/64/200), датою святкування Дня стало 13-е жовтня, а назва змінилася на «Міжнародний день зменшення небезпеки лих». Мета Дня як і раніше полягає в підвищенні рівня інформованості населення щодо заходів зниження ризику життю та здоров’ю від стихійних природних явищ.
В 2017 році Міжнародний день зменшення небезпеки лих припадає на 13 жовтня.




14 жовтня, субота

День Українського козацтва

День Українського козацтва
Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західної частини східнослов’янського населення, яке входило раніше до складу Київської Русі (IX-XII ст.). На основі давньоруської народності сформувалися три східнослов’янські народи - український, російський і білоруський. Починаючи з XIII століття українці зазнали угорського, литовського, польського та молдавського завоювань. З кінця XV століття почалися набіги з татарських ханів, що затвердилися в Північному Причорномор’ї, які супроводжувалися масовим полоном і викраденням українців.
У XVI-XVII ст. в ході боротьби з іноземними завойовниками українська народність істотно консолідувалася. Найважливішу роль зіграло при цьому виникнення особливих військових формувань - козацтва (XV століття), яке створило державу (XVI століття) зі своєрідним республіканським ладом - Запорізьку Січ, яка стала політичним оплотом українців.
З початку відродження козацтва на Україні президентом України були підписані укази: «Про координаційну раду Українського козацтва», «Про національну програму розвитку Українського козацтва на 2002-2005 роки.» І, звичайно ж, «Про день Українського козацтва».
Важко переоцінити роль козацтва в історії українського народу.




14 жовтня, субота

День захисника України 

(День захисників Вітчизни)

День захисників
Свято День захисника України відзначається у другій декаді жовтня і є неробочим днем. Встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи Дня захисника України широко підтримуються по всій країні. Дуже популярне свято.
Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
Як свято, цей День прийшов на зміну не менш популярного колись всенародного Дня Червоної Армії. Радянська держава не «балувала» свій народ великою кількістю всіляких свят і пам’ятних дат. За великим рахунком керівництво намагалося обмежитися тільки специфічними святами, які ретельно намагалися пофарбувати в строгі політичні відтінки правлячої партії. Так було і з Днем Червоної Армії.
Характер загального народного свята, за даними проекту DilovaMova.com, цей День придбав, як День Народження Червоної Армії. Історично цьому передували події, що розгорнулися у палаючій бурі Першої Світової війни і революційних змін, які захлеснули відмираючу Російську Імперію. «Соціалістична вітчизна в небезпеці» - так було сформульовано опублікований 23-го лютого 1918-го року заклик Ради Народних Комісарів, датований 21-м лютого цього ж року. І дійсно, 18-го лютого 1918-го року турецькі та австро-німецькі війська, віроломно порушивши перемир’я, яку було укладено 15-го грудня 1917-го року з новою, тоді ще не цілком сприйманої всерйоз радянською владою, поспішили вторгнуться в Країну Рад. Була зроблена жорстка спроба окупації України, Прибалтики й Білорусії. Вже 21-го лютого німецькі війська, що складалися з 39-ти добре озброєних дивізій захопили Мінськ.
Без Армії, широкої народної підтримки і продуманої координації всіх зусиль було просто не можливо зберегти ні свої території, ні саму, нову соціалістичну державу. Захист Вітчизни - свята справа. Виснажений війнами і кривавим хаосом народ піднявся, знайшов у собі сили і встав на захист своєї Батьківщини. Супротивник був відкинутий.
Починаючи з 23-го лютого 1923-го за наказом чинної Реввійськради юної радянської держави щорічно стало проводитися свято Дня Червоної Армії. Після Другої Світової війни, в 1946-му році свято набуло нову назву - «День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту».
Це був один з найулюбленіших і шанованих у народі свят. Народна самосвідомість завжди прагнула до підтримки добрих ініціатив, та вшанування захисників Вітчизни для народу стало однією з гарних славних традицій. Навіть нові реалії і розпад Могутньї Радянської держави не перекреслили цих традицій.
В наші дні День захисника Вітчизни зберігся в Росії, Киргизії і Придністров’ї, в Україні та Білорусії. У Російській Федерації цей День був закріплений у відповідності з новим законодавством, починаючи з 1995-го року. За рішенням Державної Думи Росії з 2002-го року це свято стало неробочим днем. З 2011-го року в Трудовий кодекс Російської Федерації були офіційно внесені відповідні зміни і навіть попередній робочий день 22-е лютого став на годину коротше. В Україні День захисників Вітчизни закріплений на підставі Указу Президента незалежної України № 202/99 від 23-го лютого 1999-го року в переліку пам’ятних дат і професійних свят.
Однак останні події початку 2014-го року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»). Цим же Указом визнається таким, що втратив чинність попередній Указ Президента України від 23-го лютого 1999-го №202.
З 5-го березня 2015-го року День захисника України став неробочим днем. За відповідні зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України №2187 в цілому проголосували 244 народних депутата Верховної Ради України.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!





15 жовтня, неділя

Всесвітній день боротьби з раком грудей

Всесвітній день боротьби з раком грудей
Всесвітній день боротьби з раком грудей проводиться щорічно 15 жовтня. Приурочені до цього дня заходи проходять у більш ніж 44 країнах світу.
Мета проведених в цей День заходів - звернути увагу суспільства на проблематику раку грудей, покращити знання з цього питання, з тим, щоб стала можливим діагностика захворювання на початковій стадії, та здійснено належного лікування.
Рак молочної залози - одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Особливо ризикують стати жертвами цієї хвороби представниці «слабкої статі», вік яких вже наближається до сорока років. У всьому світі в останні десятиліття розгорнулася кампанія по боротьбі з раком молочної залози.
Нагадаємо, що з 2005 року 20 жовтня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, а 4 лютого - Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями.



15 жовтня, неділя

Всесвітній день миття рук

Всесвітній день миття рук
Організація Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня «Всесвітнім днем миття рук».
Як відзначають експерти ООН та ВООЗ, миття рук рятує тисячі дитячих життів щодня. «Брудні руки» є однією з головних причин високої дитячої смертності в Азії та Африці. Через немиті руки в організм людини потрапляють збудники холери, вірусної пневмонії, гепатиту, грипу та гострих респіраторних захворювань.
Не можна не помітити, що така проста гігієнічна процедура, як миття рук, здатна попередити не тільки зараження організму шкідливими вірусами та інфекціями, але і зробити життя людини більш комфортним, приємним і безпечним.





15 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

САМООСВІТНЯ РОБОТА 


ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ


ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ.



    Современные 


    образовательные технологии















16 жовтня, понеділок

Всесвітній день здoрoвoгo харчування

Всесвітній день здoрoвoгo харчування
Здорове, правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Мета Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування - залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. Відзначається «Всесвітній день здoрoвoгo харчування » щорічно 16 жовтня.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини.
Оптимальне здорове харчування може сприяти не тільки поліпшенню вашого самопочуття, бадьорості, енергійності та активності, але також дозволить знизити ризики розвитку серйозних серцево-судинних захворювань, онкологічних, шлунково-кишкових та інших захворювань, значно погіршуючих якість вашого життя. Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі, відмовляйтеся від сурогатного швидкого харчування і ви істотно зміните своє життя на краще!




16 жовтня, понеділок

Козацтву бути

Шануємося браття, бо ми цього варті
Шануємося браття, бо ми цього варті! Дані та згадки про українське козацтво з минулих літописів говорять про те, що це не просто якесь войовниче об’єднання, офіційно зареєстроване на землях українських з незапам’ятних часів, це і військове мистецтво і суспільний устрій. Його роль в історії України одна з ключових, т.к. з цим явищем зв’язується в історії України і культурна традиція, і господарська діяльність, звичаї та побут, судочинство і духовні цінності та.ін. Одним з численних моментів, підтверджуючих все це згадане, є і "Указ про відродження козацтва", який був виданий 16-го жовтня 1918 го року. Його автором виступив український гетьман Павло Скоропадський, професійний військовий і колишній російський генерал, а після революції 1917-го року і один з яскравих політичних діячів землі української, праправнук брата гетьмана Івана Скоропадського.





18 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

САМООСВІТНЯ РОБОТА 

ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ.



  •  
  • Тесты для педагогов

    Педагогические тесты дают возможность учителям потренировать теоретические знания, проверить свои профессиональные компетенции и подготовиться к аттестации педагогических работников. Выдача дипломов и сертификатов производится по следующему принципу: 
  • Диплом 1-й степени – 91-100%;
  •  Диплом 2-й степени – 81-90%; 
  • Диплом 3-й степени – 71-80%; 
  • Сертификат – 50-70% правильных ответов.

    • Мультимедийные технологии на уроках











20 жовтня, п’ятниця

Всесвітній день профілактики остеопорозу

Всесвітній день профілактики остеопорозу
Ініціатива створення Всесвітнього дня профілактики остеопорозу належить Національному суспільству остеопорозу Великобританії та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Відзначається Всесвітній день профілактики остеопорозу щорічно 20 жовтня, починаючи з 1999 року. Остеопороз є захворюванням, що знижує щільність кісток. У процесі хвороби скелет людини стає більш крихким, а ймовірність переломів значно зростає. Остеопороз стоїть у списку причин інвалідності і смертності людей, згідно зі статистикою ВООЗ - на четвертому місці після інфекційних захворювань. Даному захворюванню піддаються всі раси без виключень і обидві статі, і чоловіки і жінки. Як правило, жінок остеопороз вражає після 50 років, а чоловіків - після 70.
Серед найбільш поширених скарг хворих на остеопороз зниження працездатності, підвищена стомлюваність, сильні болі в спині. Проте в 50% випадків початкові стадії хвороби проходять безсимптомно, що і створює проблеми в діагностуванні. У зв’язку з цим медики підкреслюють важливість регулярних оглядів та профілактики, що полягає в дієті, багатої кальцієм, але вільною від білків, кави або чаю, дотриманні здорового способу життя, прогулянках.




20 жовтня, п’ятниця

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози
Указом Президента України від 17 січня 2005 року № 42/2005 введено щорічне проведення 20 жовтня Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.
Захворіти на рак молочної залози може будь-яка жінка, однак у одних ризик захворювання високий, а в інших - низький. Не позбавлені цього ризику і чоловіки, проте понад 99% всіх пацієнтів з раком молочної залози - жінки. Фактори, що підвищують ризик захворювання, наступні: вік понад 40 років; спадкова і сімейна схильність; пізня менопауза; ранній початок місячних (до 12 років); пізні перші пологи (у віці понад 30 років) або їх відсутність; переривання вагітності; фіброзно - кістозна мастопатія; ожиріння; паління.
Як і у всьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає - в середньому на 1-2% за рік - і в даний час у структурі онкопатології жінок рак грудної залози займає одне з перших місць. Кожні 30 хвилин в країні виявляється новий випадок раку молочної залози, і щогодини від нього вмирає одна жінка. В цілому щорічно це грізне захворювання забирає життя майже 7, 5 тис. жінок по всій Україні.
На жаль, саме пізнє виявлення цього захворювання є однією з головних причин того, що хоча в світі помітна тенденція до зниження смертності (в середньому на 1% за рік), в Україні зростання захворюваності супроводжується високим рівнем смертності. Рак молочної залози діагностується в запущених стадіях у чверті українських пацієнток, і половина з них помирає вже протягом першого року після виявлення.
Не останню роль в пізньому зверненні до лікарів грає непоінформованість суспільства про справжній стан проблеми раку грудної залози, неконтрольований державою стихійний розквіт самореклами "народних цілителів», некомпетентних і, зазвичай, непорядних людей, а не лікарів-професіоналів. Через неправильне лікування хворі втрачають час, а хвороба набирає обертів.
Необхідно зазначити, що тривалість нормального життя хворих на рак молочної залози після встановлення діагнозу на початкових стадіях хвороби (так звана нульова, перша і максимум друга - а всіх стадій існує п’ять) і правильно проведеного лікування - понад 25 років. Тобто, прогноз захворювання залежить від того, наскільки своєчасно вдалося діагностувати хворобу!
Основними методами, які дозволяють своєчасно виявити це захворювання, є самообстеження молочних залоз; клінічне обстеження молочних залоз; мамографія. З метою уточнення діагнозу лікар може призначити також деякі інші обстеження.




23 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

РЄЄСТРАЦІЯ 

НА КУРСИ 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

ВЧИТЕЛІВ 

З ОСНОВ ЗДОРОВ'Я














29 жовтня, неділя

Міжнародний день псоріазу

Міжнародний день псоріазу
Всесвітній день псоріазу проводиться з ініціативи Міжнародної Федерації Асоціацій хворих на псоріаз щорічно 29 жовтня, починаючи з 2004 р. Цей День присвячений людям, хворим на псоріаз або псоріатичний артрит.
«Всесвітній день псоріазу» вже став, по істині, глобальним подією, яка дає голос мільйонам чоловік, хворих на псоріаз по всьому світу. Псоріаз являє собою одне з найбільш частих шкірних захворювань, на яке в середньому страждають від 2% до 7% жителів усієї планети. Найбільш ранній початок псоріазу було зафіксовано на Фарерських островах Данії, регіоні з холодним і вологим кліматом, де в чоловіків він починався в середньому віці 13 років, а у жінок 12 років, причому незалежно від наявності цього захворювання в сім’ї. Нагадаємо, псоріаз є хронічним неінфекційним захворюванням, це своєрідний дерматоз, що вражає в основному шкіру і може викликати запальне ураження суглобів.
Причини виникнення і розвитку псоріазу до цих пір не встановлені, є припущення, що у виникненні цієї хвороби відіграє роль генетична схильність.
Існує багато різних засобів і методів лікування псоріазу, але внаслідок хронічної рецидивуючої природи самої хвороби і нерідко спостерігаємої тенденції до прогресування з плином часу, псоріаз є захворюванням досить важким для лікування. Повне лікування в даний час неможливо, але можливі більш-менш тривалі, більш-менш повні ремісії, у тому числі й довічні. Однак при цьому завжди зберігається ризик рецидиву.
Міжнародний день псоріазу спрямований на підвищення поінформованості населення про дану проблему, на розвиток системи охорони здоров’я в цьому напрямку, на підтримку людей, які страждають на цю недугу.
Ми хочемо побажати Всім хворим на псоріаз - довгої ремісії! Хай береже Вас Господь!



29 жовтня, неділя

Перехід на зимовий час

Перехід на зимовий час
Два рази на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного. 20 вересня 2011 за постанову про зміну порядку обліку часу в Україні проголосували 266 народних депутатів, таким чином Верховна рада України постановила встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години, скасувавши цим перехід на зимовий час в жовтні 2011 року, відповідно і наступний за цим перехід на літній час.
18 жовтня 2011 Верховна Рада Україна передумала і прийняла постанову «Про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України« Про зміну порядку обчислення часу на території України», за це рішення проголосували 295 народних депутатів з 349 зареєстрованих в цей день у сесійній залі. Новою постановою визнається, що постанова від 20 вересня 2011 втратила чинність, також запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності нової постанови внести на розгляд Верховної Ради проект закону про порядок обчислення часу на території України. З цього випливає, що перехід на зимовий час в Україні відбудеться в звичайному режимі.
В 2017 році Перехід на зимовий час припадає на 29 жовтня.




31 жовтня, вівторок

Міжнародний день Чорного моря

Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Цей План був розроблений після проведення всебічних досліджень морського середовища, які показали, що його життєздатність істотно погіршилася порівняно з попередніми трьома десятиліттями.




30 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ

САМООСВІТНЯ РОБОТА 
ВЧИТЕЛЯ ГЕОГРАФІЇ
РОЗСОХАЧ СВІТЛАНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ




31 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ.

Хэллоуин 2017.

Хэллоуин или Ночь накануне Дня всех святых отмечают ежегодно в ночь с 31 октября на 1 ноября.

КАК ПОЯВИЛСЯ ПРАЗДНИК

На территории современных Ирландии, Шотландии и Англии проживали племена, которые делили год на два сезона — зиму и лето.
Так, 31 октября был последним днем в году. Согласно традициям, именно в ночь с 31 октября на 1 ноября злые духи проникали на землю. Для того, чтобы защититься от них, было принято наряжаться в страшные костюмы.
А в 19 веке многие ирландцы, шотландцы и англичане эмигрировали в Новый Свет. Праздник перекочевал вместе с ними.

КАК ОТМЕЧАЮТ СЕЙЧАС

И на сегодняшний день с самым большим размахом Хэллоуин отмечают в США и Канаде. А настоящими столицами праздника стали Нью-Йорк и Лос Анджелес.
В Украине этот праздник начала отмечать совсем недавно. Молодежь прибегает к нему для веселья и тематических вечеринок.
В этот день устраивают различные Halloween-party, конкурсы на лучший страшный костюм и украшают свои дома тыквами, паутинок, сухими листьями т.д.

СВЕТИЛЬНИК ДЖЕКА

Страшная тыква на самом деле называется Светильником Джека. Именно такой фонарь, по легенде, помогах духам найти путь в чистилище.
Так, много веков уже  существует легенда о жадном кузнеце и пьянице Джеке, который трижды обманул дьявола и выторговал себе долгие годы беззаботной жизни, а также обещание не претендовать на его душу после смерти.
Когда пьяница умер, в рай его душа также не попала. Джек был вынужден скитаться по земле в ожидании Судного дня, освещая себе дорогу кусочком угля, который он положил в пустую тыквенную головку.
Теперь этот атрибут служит для того, чтобы отгонять злых духов.

  


Комментариев нет:

Отправить комментарий