Поиск по этому блогу

ЧЕРВЕНЬ 2017 РОКУ.

1 червня, четвер

Всесвітній день батьків

Статус батьків, їх єдності, зобов’язання і відповідальність, хвилюючі переживання і турбота про благополуччя підростаючого покоління, є абсолютно природний стан життя для багатьох з нас
Часто батьки, враховуючи всі ті труднощі, з якими їм доводиться стикатися, щоб ростити своїх чад, відчувають себе як якісь «хлопчики для биття». Цікаво, що така традиція дійсно була і походить з Англії. У 15-18 століттях при вихованні високих спадкоємців, оскільки бити їх строго заборонялося, то карали за провини не цих королівських осіб, а спеціальних хлопчиків, які виховувалися поряд з ними. Це покарання було дуже ефективним, адже принцу суворо не дозволяли грати більше ні з ким іншим, крім хлопчика для биття. Уявити собі зараз таке дуже складно, проте, на якомусь прихованому рівні, батьки нерідко відчувають себе саме в такому становищі. Залишається сподіватися, що все їх терпіння не дарма, адже з часом ми всі, переконуємося в цьому.
Це свято є офіційною міжнародною подією, закріпленою рішенням на рівні Генеральної Асамблеї ООН від 17-го жовтня 2012-го року № A/RES/66/292 і відзначається щорічно в перший день літа. 1-го червня на підтримку батьків по всьому світу, низкою урядових і громадських організацій багатьох країн проводяться різноманітні заходи, спрямовані на вшанування загальноприйнятих традиційних сімейних цінностей, ролі і значення батьків для всіх поколінь.
Статус батьків, їх єдності, зобов’язання і відповідальність, хвилюючі переживання і турбота про благополуччя підростаючого покоління, є абсолютно природний стан життя для багатьох з нас. Ніяка сучасна культура або новації світосприйняття, які намагаються нав’язати громадській думці, виключаючи інститут батьківства і нівелюючи вагомість простих людських понять сім’ї, не матиме жодних життєствердних перспектив.
Бути батьками для своїх дітей, прикладом і беззастережним авторитетом - це високий привілей! Це радість і нескінченне щастя! Сенс життя і її найбільш явна й практична надія.
День батьків, за даними проекту DilovaMova.com, жодним чином не заміщає таких свят, як День батька (День тата), День матері або День сім’ї. Він покликаний підтримувати кульмінаційні акценти подібних понять. Символічно, що саме в цей день відзначається і «Міжнародний день захисту дітей».
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх батьків, теперішніх та майбутніх! Бажаємо батькам міцного здоров’я, мудрості і сил! Зі святом Вас і Ваші родини!




1 червня, четвер

День захисту дітей

День захисту дітей в Україні щорічно відзначається 1 червня
Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
Цікаве спостереження виявело одне з проведених за кордоном медичне дослідження. Воно показало, що якщо під час вагітності мама хворіє або починає страждати від пошкодження певного органу, то дитина з утроби матері посилає їй стовбурові клітини, які сприяють відновленню.
День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям" та інших громадських організацій.
Національний фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна-дітям" був утворений 20 листопада 1996 Указом Президента України за ініціативою державних і громадських організацій. Сьогодні Фонд активно співпрацює з усіма гілками виконавчої, законодавчої та місцевої влади, державними установами, політичними партіями і фракціями Верховної Ради, вітчизняними та іноземними компаніями і організаціями. Фонд реалізує такі довгострокові програми, як "Здоров’я дітей", "Шляхами добра", "Обдаровані діти", масштабні проекти "Дитяче харчування", "Слухові апарати", "Оздоровлення дітей-сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених багатодітних сімей", "Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей ", " Матеріальна допомога дітям-сиротам, інвалідам та дітям з малозабезпечених багатодітних сімей, а також дитячим інтернатним закладам".
Нагадаємо, за даними проекту DilovaMova.com, Міжнародний День захисту дітей - один з найстаріших міжнародних свят, відзначається в цей День. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерації жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року і вперше його відсвяткували в 1950 році. Потім ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
Вітаємо з Днем захисту дітей!




1 червня, четвер

Міжнародний день захисту дітей

ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності
Найстаріша іграшка - музейний експонат і має вік понад 1000 років до нашої ери. Сьогодні, за деякими підрахунками, близько 30 елементів конструктора Лего доводиться на кожного жителя планети, але далеко не у кожної дитини є хоча б один елемент.
Як правило, у 17 столітті всі діти до семи років носили сукні. Зараз, наприклад, в Японії дуже дбайливо ставляться до виховання дітей. У японських школах відсутні батьківські збори. Там, при спілкуванні з дітьми не прийнято використовувати погані слова. До речі, у Великобританії робити чужим дітям зауваження суворо заборонено. З трьох років починається школа у бельгійських дітей. У Швеції законодавчо забороняється використовувати дітей для реклами молодше 12 років.
Відомо, що трирічна дитина може створити шум сильніше одночасного голосу двохсот дорослих людей. Більше 900 питань щодня задають чотирирічні діти. Вони вже здатні вимовляти до цього віку близько 12 000 слів.
День захисту дітей, який припадає на перший день літа, чомусь був дуже популярний в колишньому Радянському Союзі.
Особливо серед школярів, які пов’язували захист дітей з початком найдовших у році літніх канікул. Школярі від’їзжали на пляжі, на береги річок та озер, і тим самим захищали себе від настирливих педагогів.
1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.
Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.
В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.
На Сейшельських островах ці заходи офіційно тривають цілий місяць!




3 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 11-А КЛАСУ.

Стрічка Випускник Синьо-жовтий шовк надпис 3Д обємний із гдітером. Акція 13 грн.від 10шт.

Ось і настав, мабуть, один з найважливіших днів в твоєму житті — випускний.
 Стільки стежок потоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове життя. 
Я бажаю вам завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали для тебе такий важливий поштовх у життs, вклавши саме цінне і потрібне. 
Я бажаю вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ти прагнеш зараз, адже від цього залежить твоє майбутнє.































































































5 червня, понеділок

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Екосистеми постійно змінюються
Екологія фокусується на життєвих процесах і адаптації, енергії в живих спільнотах, кінцевому зростанні і розвитку цілих екосистем, а також на тому, як біорізноманіття проявляється в навколишньому середовищі.
Екосистема може бути невеликою, як калюжа на вашому задньому дворі, при цьому лише кілька організмів взаємодіють один з одним. Або вона може бути великою, як ліс, з величезною кількістю взаємодіючих організмів. Екологи - вчені, які вивчають взаємодії в екосистемах, відкривають багато нового.
Одним з основних видів діяльності організмів в екосистемі є пошук енергії. Всі живі істоти в екосистемі потребують енергії, щоб вижити. Всі частини екосистеми працюють разом. Процеси дуже залежать від природних циклів. Екосистеми постійно змінюються.
Важко визначити, коли саме почалося вивчення екології. Окремі дисципліни біології та наук про Землю відносяться до стародавніх цивілізацій. Цим займалися греки, єгиптяни і римляни. Наприклад, Гіппократ і Аристотель були серед перших зареєстрованих вчених, які записували свої спостереження про те, що зараз можна вважати екологією. Геродот записав спостереження за такими темами, як рівновага і регулювання в природі, того, що ми знаємо як екосистеми. Він ставив це на передній план ранніх екологічних досліджень.
Деякі з найбільш важливих понять екології з’явилися приблизно в 1700-х роках, коли вчені стали розуміти такі поняття, як харчові ланцюги, управління населенням і спадковість. Пізніше дослідники стали спостерігати і теоретизувати вплив планети на живі організми з такими концепціями, як адаптація та еволюція.
Сам термін "екологія" був вперше введений Ернстом Геккелем у 1866 році.
Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.
Такий захід, як святкування цього Дня, розрахований на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища.
Дати народам світу можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. А також роз’яснювати корисність партнерських відносин, з тим щоб у всіх країн і народів було більш безпечне і благополучне майбутнє.
Всесвітній день навколишнього середовища - "народна подія», що супроводжується такими барвистими видовищами, як вуличні мітинги, паради велосипедистів, «зелені» концерти, конкурси творів і плакатів у школах, посадка дерев, а також кампанії з рециркуляції відходів і прибирання території.




07.06.2017 року о 17.00
в актовій залі школи відбувся щорічний звіт директора ЗЗШ № 65 перед громадськістю.


























8 червня – Всесвітній день океанів
alt
Всесвітній день океанів був проголошений у 1992р. на Міжнародній конференції з навколишнього середовища і розвитку у Ріо-де-Жанейро. Проголошенням цього свята ООН підкреслила життєву важливість океанів для планети, а також необхідність турботи про їх благополуччя, збереження органічного світу океанів, екологічну чистоту вод.
Це день, який дає привід пригадати про те, що Світовий океан є колискою життя на нашій Планеті, 70% якою покрито водою, ресурси океану – застава розвитку і подальшого існування людської цивілізації, його простори – арена світової торгівлі. Роль Світового океану в регулюванні клімату є системоутворюючою, його води – один з головних поглиначів вуглекислого газу.







8 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ

ГРАМОТА

ВЧИТЕЛЮ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

ФЕСЕНКО НАДІЇ АНАТОЛІЇВНІ








8 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ

САМООСВІТНЯ РОБОТА

ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ.

РОЗМІЩЕННЯ НА САЙТІ 


презентаційного 

портфоліо

вчителя.


















9 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.

УЧАСТЬ 

ВЧИТЕЛЯ ГЕОГРАФІЇ

РОЗСОХАЧ 

СВІТЛАНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ

У ПЕРШОМУ 

ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ 

"АСОЦІАЦІІ МОЛОДИХ ОСВІТЯН"

з метою консолідації 

молодих освітян України

на базі ЗНВК "Запорізька Січ".


Були присутні на форумі представники

 20 областей України.

фотозвіт:














9 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.
ДОДАТКОВЕ ЗАНЯТТЯ З ДІТЬМИ ШКОЛИ З ХІМІІ.

НАЙКРАЩІ ХІМІКИ ШКОЛИ.
8-10 КЛАС.

МАЙБУТНЯ КОМАНДА З ХІМІЇ.

ВЧИТЕЛЬ ФЕСЕНКО НАДІЯ АНАТОЛІЇВНА.










9 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.

ЗАСІДАННЯ 

ВЧИТЕЛІВ ШМО 

ПРИРОДНИЧИХ НАУК № 5.

ПРОТОКОЛ № 5
засідання МО вчителів природничих наук
від  9 червня 2017 року
Голова:      Плясецька Я.С.
Секретар:  Розсохач С.О.
Присутні: 4
Відсутні:  0
Порядок денний:
1. Аналіз рівня знань, умінь та навичок учнів, труднощі в опануванні програмного матеріалу. Підсумки 2016-2017 навчального року.
2. Підсумки проведення тижня природничих наук у квітні 2017 року.
3. Аналіз ДПА з географії у 9-А та 9-Б класах 6 червня 2017року
4. Аналіз результативності учнів закладу у ВУО з предметів природничого циклу та різноманітних інтелектуальних конкурсах.
5.Робота вчителів кафедри з обдарованими дітьми у 2016-2017 навчальному році.
6. Самоосвітня робота вчителів кафедри природничих наук.

1 . Слухали: ЗД з НВР Куц В.В. про «Аналіз рівня знань, умінь та навичок учнів, труднощі в опануванні програмного матеріалу, про аналіз  результативністі предметів природничого циклу за І семестр 2016-2017 навчального року».
1. Виступили: Фесенко Н.А., Розсохач С.О., які поділилися досвідом  з даного питання
1. Ухвалили: 
1. Проваджувати елементи новітніх технологій  для формування ключових компетентностей  на уроках з предметів природничого циклу.


2.Слухали: керівника ШМО  Плясецьку Я.С. , яка підвела підсумки проведення Тижня природничих наук у квітні 2017 року.
2.Ухвалили: 
1.Роботу вчителів щодо проведення Тижня задовільною .
3. Слухали: вчителя географії Розсохач С.О., яка підвела підсумки ДПА з географії у 9-х класах.
3.Ухвалили: 
1. Прийняти до уваги звіт вчителя.


4.Слухали: керівника ШМО  Плясецьку Я.С. , яка підвела підсумки  результативності учнів закладу у ВУО з предметів природничого циклу та різноманітних інтелектуальних конкурсах.
4. Виступили: Фесенко Н.А., Розсохач С.О., які поділилися досвідом  з даного питання
4. Ухвалили: 
1. Робота вчителів  кафедри природничих наук задовільна .


5. Слухали: керівника ШМО  Плясецьку Я.С., яка звітувала про роботу вчителів кафедри з обдарованими дітьми у 2016-2017 навчальному році.
5.Ухвалили:
1. Робота вчителів  кафедри природничих наук задовільна .
2.Продовжити роботу з обдарованими та здібними учнями, залучаючи їх в позакласну роботу.


6. Слухали : керівника ШМО Плясецьку Я.С., яка ознайомила членів ШМО з підсумками самоосвітньої роботи вчителів кафедри природничих наук: участь у майстер - класах,  тренінгах, вебінарах, участь у проекті «Міські методичні навчання», розміщення друкованих матеріалів на сайтах  http://super.urok-ua.com,  https://infourok.ru, https://znanio.ru, http://metodportal.com.
6. Ухвалили: Інформацію прийняти до уваги.



Голова                       Я.С. Плясецька

Секретар                    С.О.Розсохач



ФОТОЗВІТ ПРОВЕДЕННЯ

Засідання методичного обєднання 
від  09.06.2017 р.

Присутні: 4
Відсутні:  0











9 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 

9-А та 9-Б КЛАСІВ.

ПОЧАТОК У 17 ГОДИНІ.

АКТОВА ЗАЛА ШКОЛИ № 65.

















  























12 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.

ЗВІТ.

Кількість учасників творчих та інтелектуальних конкурсах
 і олімпіадах з базових дисциплін
(біологія, хімія, географія, екологія).

Кафедра природничих наук.

Назва заходу 
2014-2015 
2015-2016 
2016-2017 
Міжнародний конкурс «Олімпус» 
Всього 133
 (по школі)
(Осіння сесія)
Біологія – 24,
Хімія – 18,
Географія – 6

Всього 98
 (по школі)
(Осіння сесія)
Біологія – 5,
Хімія – 12,
Географія – 3
Худотепла Владислава
-9-А клас
Диплом лауреата, книга у нагороду

Всього-88
(по школі)
      (Осіння сесія)
Біологія – 8,
Хімія – 9,
Географія – 6.

Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «Колосок осінній, весняний» 
Всього - 250 
127- Колосок осінній. 
123- Колосок   
весняний. 

Всього -198
120- Колосок осінній. 
78- Колосок   
весняний. 

Всього-175

107 – Колосок
осінній. 

68-Колосок    
весняний. 

Всеукраїнські учнівські олімпіади, І етап 
56
26хімія,
47- біологія,
12 – екологія,
43-географія,
9-економіка.
 19-хімія,
 49-біологія,
 5-екологія,
21-географія,
13-економіка.
Всеукраїнські учнівські олімпіади, ІІ етап 
22-учнів  всіх
команд
4 – хімія,
5- біологія,
4 – екологія,
4-географія,
0-економіка.
3 – хімія,
5- біологія,
3– екологія,
7-географія,
2 – економіка.
Всеукраїнські учнівські олімпіади, ІІІ етап 
1-біологія:
Лук’яненко Анастасія-
9-А клас,
ІІІ місце;

1-екологія:
Чеберко Лілія -11-А клас,
ІІ місце;

1-економіка:
Бережний Олександр-
9-А клас,
ІІІ місце.



3-біологія:
1- Урокбаєв Темірбек-
8-А клас,
ІІІ місце;


2- Худотепла Владислава
9-А клас,
ІІІ місце;

3- Лук’яненко Анастасія,
10-А клас,
ІІІ місце.


2-екологія:
1- Худотепла Владислава
9-А клас,
ІІІ місце;

2- Лук’яненко Анастасія,
10-А клас,
 ІІІ місце.

1- економіка
Урокбаєв Темірбек
8-А клас,
ІІ місце

4-географія:
1- Урокбаєв Темірбек-
8-А клас,
ІІІ місце;

2-Коваленко Діана
9-А клас,
ІІІ місце;

3-Зачепило Дар’я -10-А клас,
ІІІ місце,


4-Бугайцова Юлія -7-Б клас,
ІІІ місце.

2- економіка:
1- Урокбаєв Темірбек-
9-А клас, ІІІ місце;
2-Бережний Олександр-11-А клас, ІІІ місце.


1- географія:
1 – Урокбаєв Темірбек-
9-А клас, ІІІ місце;

Всеукраїнські учнівські олімпіади, ІV етап 
0
0
1- економіка
Урокбаєв Темірбек-
9-А клас.ІІ місце
Міжнародна природознавча гра «Геліантус» 
52

Чеберко Лілія- 11-А клас. Диплом абсолютного переможця,
Цинкуш Євгеній –
8-В клас.
Диплом абсолютного переможця.


54 
31 
МАН - ЮНІОР ЕРУДИТ
0 
0
14
(номінація    «Екологія») 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ 
 «ПТАХ РОКУ» 
УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ОХОРОНИ ПТАХІВ.

0 

«ПОВЗИК-
ПТАХ 2016 РОКУ»
 3
«КАНЮК ЗВИЧАЙНИЙ — 
ПТАХ 2017 РОКУ»
  21 
«Міський екологічний конкурс» 
1 
2 
1 

0 
1 
5-Б класс. Яцкевич Поліна
0 
9-та міжнародна конференція студентів і молодих вчених «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави» 
0 
3 
 0
Конференція «Довкілля» в рамках проекту «Екологічний вектор» 
2
1-Мар’єнко
Аліна
8-В клас

2-Чумаченко
Анастасія
8-В клас
2 

0 
Всеукраїнська Інтернет-конференція лідерів учнівського самоврядування
«Здоров'я дитини сьогодні - здоров'я
нації завтра»


2
1-Марченко Даніїл
11 клас

2-Бережний Олександр
9 клас
0

0
Участь у ІХ Міжнародній конференції студентів та учнів «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави»
16-17.04 2015 року.
1
Марченко Даніїл
11 клас
0
0
Заочний міжнародний конкурс
«Традиції народів України, Болгарії і Молдови 
щодо раціонального використання, 
збереження та відновлення 
біорізноманіття» 
0
0
1
8-В клас –
Гуліда Тетяна
«Віртуальна лабораторія природничо-наукових дисциплін» 
0 
0 
1 
10-А клас – Караулова Дар'я
Інтернет-олімпіада «Крок до знань» 
1
географія
Марченко Даніїл
11-А клас
0 
4 
Призер  
Караулова Дар'я -  
ІІ місце по Україні, нагороджена поїздкою у Київ на форум.
Другий Всеукраїнський форум соціальних ініціатив 
0 
1 
Караулова
Дар’я- 9-А клас.
2 
Караулова Дар’я –
10-А клас.
Урокбаєв Темірбєк –
9-А клас.
Міська економічна гра 

0 
0 
14 
МАН
2
1-хімія,
Сіра Вікторія,
11-А клас;

1-географія
Марченко Данії,
11-А клас.
3
1- біологія,
Караулова
Дар’я- 9-А клас;

1-педагогіка,
Капля Валерія, 10-А клас;

1-географія, Скорик Олена,
10-А клас
4
1- біологія,
Караулова Дар’я
 10-А клас;

1- хімія,
Худотепла Владислава
10-А клас.

1-економіка
Урокбаєв Темірбєк –
 9-А клас.

1- економіка
Сергєєва Ганна-
8-В клас
Конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея».
5-8 класи.
8 квітня 2015 року.
14
0
0
Всеукраїнська акція
 «День зустрічі птахів »

Акция в пределах школы
«Перелётные птицы Украины»
10-12 квітня 2015 року
58
0
0
Всього учасників: 

512
454
 422







13 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.


ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА 

"КРОК ДО ЗНАНЬ-2017"










12-16 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.







Всеукраїнська інтернет-олімпіада 

«Крок до знань 2017»

Графік проходження тестування з 13 лютого по 16 лютого.
Час проходження: з 9:00 до 22:00. 
Після вказаного часу проходження тестів буде неможливе.










ФОТОЗВІТ ПОЇЗДКИ ДО  КИЇВА
УЧЕНИЦІ 10-А КЛАСУ 
КАРАУЛОВОЙ ДАР'Ї
ТА ВЧИТЕЛЯ ГЕОГРАФІЇ
РОЗСОХАЧ С.О.

Торжественное открытие заседания Всеукраинского  детского экологического парламента












КРАСОТЫ КИЕВА








НАГОРОДЖЕННЯ 




12 - 15 червня 2017 року
Альбомы
12 - 15 червня 2017 року
20 фотоUpdated 4 дн. назад
Збір призерів та переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Крок до знань - 2017"








14 червня, середа

Всесвітній день донора крові

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями
Типова вага крові в нашому організмі становить 8% від ваги тіла, а 5% її запасів знаходиться безпосередньо в серці. Від 15 до 20% крові надходять в центральну нервову систему і мозок, 22% - в нирки.
В Японії вже традиційно групу крові відносять до індикаторів особистості. Традиція настільки развинулася, що в японській версії Facebook при реєстрації профілю зазвичай вимагають вказати свою групу крові.
Напевно, кожен замислювався чому поріз папером настільки болючий. Це відбувається тому, що в поверхневі порізи не виступає досить крові, щоб захистити пошкоджені нерви.
У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. Цього дня у 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.
Цього року Всесвітній день донора крові знову проводиться у всьому світі і буде координуватися Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.
Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Особливо гостро брак крові відчувається в країнах, що розвиваються, де проживає більшість світового населення.







15 ЧЕРВНЯ.

Програми для 5-9 класів


















































17 червня 
Всесвітній день боротьби з оспустелюванням та посухами
alt
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1994р. (резолюція 49/114). Тоді ж була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням. Державам запропоновано присвятити цей день підвищенню інформованості про необхідність міжнародного співробітництва у боротьбі опустелюванням і наслідками посух та про хід реалізації Конвенції про боротьбу з опустелюванням.
Опустелювання – це один з найбільш тривожних світових процесів деградації довкілля. Воно загрожує здоров'ю і джерелам засобів до існування більше 1 млрд. людей.






20 ИЮНЯ 2017 ГОДА
час - 15-54
Колосок для вчителів!

Кому:
1977m2@rambler.ru
Учителям Колоска


kolosok.org.ua Конкурс Колосок
Лист не відображається правильно?
Перегляньте його у Вашому браузері
Шановні  колеги!
Маємо нові державні стандарти для початкової школи, які передбачають інтеграцію змісту навчальних предметів, пропонують базову програму та можливість школі самостійно добирати навчальний матеріал для виконання стандарту.

Яке місце у програмах нової школи буде відведено природознавству, залежить від нас. Природознавство – інтегрований курс, який має на меті пропедевтику фізики, хімії, біології, географії, астрономії, екології. Саме тому воно може і повинно стати стрижнем, навколо якого будуть будуватися інтегровані навчальні програми для початкової школи.
Щоб створити нові курси, доведеться повністю змінити підходи до організації навчально-пізнавальної діяльності учнів, навчитися конструювати інтегровані уроки, дні, тижні, добирати матеріал для навчання за інтегрованими темами.

На допомогу учителю пропоную комплект: конструктор уроків природознавства на інтеграційній основі „ЧАРІВНА КНИГА ПРИРОДИ” та набір дидактичних карт для навчальних ігор.

Презентацію посібника можна переглянути на сайті „Колосок” за посиланням: http://kolosok.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/prezentacija-chkp.pdf

Вартість комплекту (посібник + карти) буде залежати від тиражу. Попередні замовлення – на 20 % дешевші.
Друк матеріалів заплановано на початок серпня, розсилка за замовленнями –  до 15 серпня.
Прошу усіх природничників передати інформацію учителям початкової школи.

Гарного літа!
З повагою, Дарія Біда.
Усіх шанувальників природознавства запрошуємо підписатися на канал “КОЛОСОК – YouTube” та приєднатися до офіційної групи Konkurs Kolosok на Facebook.






This email was sent to 1977m2@rambler.ru
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Kolosok · Gorodotska 85 · Lviv 79016 · Ukraine

Email Marketing Powered by MailChimp

Комментариев нет:








21 червня, середа

День літнього сонцестояння

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня
Хоча літнє сонцестояння в деякому сенсі і знаменує початок літа, це не є самий жаркий час у році, а наша Земля не єдина планета, на якій відбувається це, вельме цікаве явище. Наприклад, на Урані, кожен період літнього сонцестояння триває приблизно протягом 42-х років, а сонцестояння на Марсі відбувається відразу через кілька днів після того, як в червні це сталося на Землі.
День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня, в залежності від року. Це важлива астрономічна і географічна подія, що відбувається в Сонячній системі. Цього дня наша планета, здійснюючи рух навколо сонця і обертаючись навколо уявної осі, в черговий раз зайняла по відношенню до Cолнця таке положення, коли сонячне проміння в Північній півкулі прямовисно "падає" на північний тропік і висвітлює дно найглибших колодязів. Цей день знаменує початок літа в північній півкулі Землі і початок зими в південній півкулі.
В 2017 році День літнього сонцестояння припадає на 21 червня.





22 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ.

«Вчителі змін» вже готові змінити ваше ставлення до навчання!

Ще більше цікавої інформації та 

новинок в освіті 

від фіналістів конкурсу 

«Народний спікер»!












 ВЕБІНАР З ТЕМИ:




СПІКЕР:

Рогожнікова Ольга,


учитель хімії та біології, 

учитель-методист, 

м. Дніпро


Час проходження вебінару 16-00---16-30




















Комментариев нет:

Отправить комментарий