Поиск по этому блогу

ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2017 РОКУ

4 липня 
Міжнародний день дельфінів-полонених
alt
З огляду на існування по всьому світу дельфінаріїв, ця дата є дійсно актуальною для дельфінів і біорізноманіття. На жаль, до цієї не вельми приємної дати приєднується і Україна. Адже лише в 2009 році на території сухопутної частини України було відкрито шість дельфінаріїв. Не кажучи вже про дельфінарії на узбережжі Чорного і Азовського морів, які, тим не менш, не завжди відповідають біологічним потребам дельфінів.
Дельфінів в дельфінаріях з абсолютною впевненістю можна назвати полоненими. Адже ці дельфіни спеціально чи випадково (під час ловлі риби) виловлені браконьєрами, а, отже, розлучені зі своїми стаями і родинами. А дельфіни - це високоорганізовані морські ссавці з власною мовою, які групуються у стаї і мають родини. Пораненого дельфіна стая ніколи не кине в морі, існують дельфініхи-акушерки, та навіть представників інших видів дельфіни часто рятують, виносячи на берег. У браконьєрських сітях частина дельфінів гине, частина ріже плавці, через потрапляння води до дихального клапану починається пневмонія, дельфін відчуває шок.





7 липня, п’ятниця

День працівника природно-заповідної справи

Зусиллями працівників природно-заповідної справи вдалося в значній мірі зберегти від руйнування багато унікальних природних комплексів
Розмах, з яким наша сучасна цивілізація навчилася освоювати оточуючі нас землі, по істині може вразити всяку уяву. Вирубати тисячі гектарів лісу, організувати який-небудь кар’єр або влаштувати грандіозне будівництво, видобуток руди або мінералів в промислових масштабах, освоїти степ, рівнину, гірські комплекси, водойми або що-небудь ще - не питання. Досить «обгрунтованої доцільності», «команди з верху», бюджетних асигнувань. Все інше, - технології, людські ресурси та техніка вже на підході. Місяць, рік, два і дика природа відступає. З нею відступає і крихка рівновага, яке встановлювалося в природі століттями і тисячоліттями. Чи правильно це, чи виправдовує досягнута мета всі ці втрати, якими доводиться жертвувати нам заради сьогочасної вигоди?
Як би там не було, але парадокс полягає в тому, що часто, щоб зупинити розбурханий запал сучасних «благодійників» доводиться йти на крайні заходи. Обмежувати і лімітізіровати, забороняти і штрафувати, приймати цілу низку актів на законодавчому рівні і в буквальному сенсі ховати неосвоєні подібною діяльністю землі в організованих заповідниках та природоохоронних парках, залучаючи для цього додаткові зусилля, кошти і грамотних фахівців.
Зараз однозначно вже можна сказати, що зусиллями працівників природно-заповідної справи вдалося в значній мірі зберегти від руйнування багато унікальних природних комплексів, сприяючи збереженню біологічного розмаїття та протидіючи екологічному розоренню багатьох регіонів. Це ще далеко не перемога, це всього лише один крок, так як жадібність і політична короткозорість подібні гігантському жорнову, який нещадно розкручується з кожним днем і здатний в лічені хвилини поглинути всіляки, навіть добуті з великими труднощами і сміливі досягнення.
З метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, який тепер щорічно відзначається 7 липня.
У цей День проект DilovaMova.com приєднується до привітань, на адресу всіх працівників природоохоронних організацій та заповідників України! Бажаємо Вам успіхів і впевнених досягнень! Здоров’я Вам і радості! Вітаємо зі святом працівника природно-заповідної справи!



7 ЛИПНЯ.

Свято Івана Купала 2017: історія і традиції святкування

© Amvorsuf/Depositphotos


Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят. Відзначають Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня.
Свої витоки свято Івана Купала, або Іванов день бере ще з часів язичництва. Спочатку цей день був присвячений язичницькому богу Купалі. Але після християнізації Київської Русі назва цього дня доповнилося ім'ям Іоанна Хрестителя (Предтечі), день народження якого збігався з купальським святом.
День Івана Купала раніше припадав на день літнього сонцестояння і випадав на 24 червня. Після введення нового стилю літочислення дата пересунулася на 7 липня. Саме в цей день свято відзначають і в наш час.
Свято Івана Купала відзначають не тільки в Україні, але також також у Польщі, Білорусії, Росії та країнах Прибалтики. Івана Купала вважається днем молоді та кохання. Згідно з легендою, в цю ніч грали весілля Купала та Марени, що символізувало поєднання двох стихій - води і вогню, чоловічого і жіночого начал.
З давніх-давен день Івана Купала був пов'язаний з різними ритуалами, обрядами, традиціями і повір'ями.

© Kalinovskiy/Depositphotos
© Kalinovskiy/Depositphotos


Івана Купала: традиції та обряди
У ніч на Івана Купала молодь стрибає через багаття, дівчата плетуть вінки і ворожать на судженого, всі веселяться і шукають загадковий цвіт папороті.
З ранку в день Івана Купала було прийнято купатися в річках і озерах, щоб очистити і душу, і тіло. Однак багато людей вважали, що робити цього не варто, оскільки в такий містичний день на дно може потягти водяний.
Одна з найзнаменитіших і таких, що дійшли до наших днів, традицій - стрибати через вогнище на Івана Купала. Такі багаття вважалися очисними: люди водили хороводи навколо вогню і стрибали через нього. Закохані пари намагалися перестрибнути багаття разом, взявшись за руки, вважалося, що після цього життя стане щасливішим, а любов - міцнішою.
Іноді через купальські багаття проганяли домашню худобу, щоб уберегти тварин від мору. Також люди вірили, що якщо в ніч на Івана Купала в багатті спалити сорочку хворої дитини, вона одужає якнайшвидше.
Молоді дівчата, які ще не зустріли свого судженого, на свято Івана Купала ворожили на любов. Вони плели вінки з польових квітів і трав, ставили на них запалені свічки, і пускали такий вінок у воду.

© Kalinovskiy/Depositphotos
© Kalinovskiy/Depositphotos


Вважалося, що якщо вінок одразу ж йшов на дно, то, на жаль, коханий розлюбив дівчину. Якщо вінок пристав до берега і не рухається, в цьому році на весілля розраховувати не варто. А якщо вінок поплив далеко, а свічка не гасне, дівчину чекає зустріч з тим єдиним і щасливе довге життя.
Ще один обряд, що привертає долю, виглядав так: дівчата, які мріяли скоріше вийти заміж, в ніч на Івана Купала роздягалися наголо і тричі оббігали житнє поле. Люди вірили, що така красуня обов'язково насниться своєму майбутньому чоловікові, і скоро він її знайде.
Звичаї Івана Купала пов'язані не тільки з вогнем і водою, але також і з травами. Квіти і трави, зібрані на свято Івана Купала, сушили і берегли. Такі трави вважалися цілющими, ними обкурювали хворих і нещасних, проганяли всяку нечисть і використовували для інших обрядів.

© Wassiliy/Depositphotos
© Wassiliy/Depositphotos


Головною купальської травою вважалась папороть, таємничий цвіт якої в ніч на Івана Купала йшли шукати найсміливіші юнаки. Вважалося, що опівночі цвіт папороті з'являється тільки на декілька секунд і одразу ж зникає. У того, хто знайде чаклунську рослину, збудуться всі бажання, він буде щасливим, здоровим і багатим.
Протягом свята Івана Купала всі веселилися, водили хороводи і співали, влаштовували застілля. Молодь могла без докорів сумління гуляти всю ніч і не соромитися докорів старшого покоління. Наші пращури раділи цьому дню і вірили, що купальські обряди допоможуть їм захистити свій дім і близьких, зміцнити здоров'я і попросити у долі щастя.
Незважаючи на те, що більшість сучасних людей сприймають Івана Купала як ще один привід вибратися на природу і відпочити, не варто забувати про справжній сенс свята і про глибокий зв'язок наших предків з природою.






9 липня, неділя

День рибалки

День рибалки
Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку не можливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла, але що можна сказати про тих, хто займається цим на професійному рівні?
Робота професійних рибалок - це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в нашій сучасності, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.
Сама професія рибалки є однією з найстародавніших, затребуваних і шанованих професій у світі. За даними проекту DilovaMova.com, в СРСР Професійне свято рибалки офіційно було встановлено ще в 1968 році Указом Президії Верховної Ради від 1 листопада і стало святкуватися в другу неділю липня. Це в свою чергу послужило зміцненню престижу цієї професії і справило великий поштовх у розвитку рибальства в усьому Радянському Союзі. У деяких, особливо приморських регіонах Радянського Союзу, рибальство міцно зайняло одну з провідних позицій серед промислових галузей.
В Україні, після розпаду СРСР, День рибалки був додатково закріплений Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95 і досі носить свою назву "День рибалки".
У День рибалки стало доброю традицією проводити різноманітні конкурси та змагання не тільки серед професійних рибальських бригад, а й серед простих любителів рибної ловлі. Це свято не має обмежень по статі або віку і часто об’єднує цілі сім’ї, подаючи привід для гарного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів або однодумців. В цей день вітають не тільки всіх, хто поєднав своє життя з цією складною і романтичної професією, а також тих, для кого заняття риболовлею є спортом чи хобі, особливим станом душі чи способом злиття з природою. Рибалки - це особливе, своєрідне братство, яке складається з людей різних занять і віків, це не тільки азарт, але і можливість зануритися у роздуми, і просто гордість, яку може подарувати рибалці його вдалий улов.
В 2017 році День рибалки припадає на 9 липня.




11 липня, вівторок

Всесвітній день шоколаду

Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню
З найдавніших часів, шоколад використовувався, як напій. Перші сліди його активного вживання, за свідченням археологів, належать ще до 19-го століття до нашої ери. Вони були виявлені на тихоокеанському узбережжі штату Чьяпас, Мексика. В Європу він потрапив після 16-го століття нашої ери. Є думка, що 7 липня 2015 року минуло рівно 465 років з тих пір, як шоколад з’явився в Європі. Однак альтернативний погляд на цю тему не упускає і безпосереднього відношення Христофора Колумба та його сина Фердинанда, які зіткнулися з какао-бобами в четвертій місії Колумба до Америки 15 серпня 1502. Тоді йому і його екіпажу вдалося захопити якесь торгове судно, в котрому серед інших товарів для торгівлі виявилися і какао-боби. Втім, можливо не настільки важливий цей факт, як те, що популярність напою з какао в Європі виникла тільки після відповідного схвалення суспільства, яке помітило його привабливість. Крім того шоколад дуже корисний.
Всесвітній день шоколаду або World Chocolate Day відзначається щорічно 11 липня або 7 липня на заході Європи.
Це свято виникло у Франції в 1995 році. День шоколаду швидко набув популярності і був підтриманий в Німеччині, Італії, Швейцарії, інших країнах як всередині Європейського союзу і за його межами.
У цей день проводяться різноманітні фестивалі та заходи, присвячені цьому чудовому продукту.
Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. Темні сорти шоколаду сприяють викиду ендорфінів - так званих гормонів щастя, які впливають на центри задоволення, покращуючи настрій і підтримуючи тонус організму. Так само існує гіпотеза, що шоколад володіє «протираковим» ефектом і здатний сповільнювати процеси старіння. На жаль вчені одностайно констатують той факт, що шоколад сприяє збільшенню маси тіла, але це аж ніяк не є його недоліком. Шоколад багатий поживними речовинами, в тому числі жирами, а значить і калоріями.
Існує думка, що першими навчилися робити шоколад ацтеки. Основною сировиною для виробництва шоколаду є какао-боби.





alt
11 липня 
Всесвітній день народонаселення.


У 1989р. Рада керуючих Програми розвитку ООН (ПРООН) рекомендувала відзначати 11 липня як Всесвітній день народонаселення (рішення ПРООН 89/46). Ведучи відлік від 11 липня 1987р., коли чисельність населення світу перетнула позначку 5 мільярдів мешканців, цей День має на меті загострити увагу на невідкладності та важливості питань, пов'язаних з народонаселенням, зокрема, в контексті планів і програм загального розвитку та необхідності пошуків розв'язання цих проблем.




14 ЛИПНЯ 2017 РОКУ.

САМООСВІТНЯ РОБОТА 
ВЧИТЕЛЯ 
БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ
ПЛЯСЕЦЬКОЇ ЯНИ СЕРГІЇВНИ.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ 
У КОНФЕРЕНЦІЇ.

Онлайн-конференция: 
“Образовательные технологии 
в современной школе”


От
ЦРТ «Мега-Талант»
Кому:
1977m2@rambler.ru
Бесплатная онлайн-конференция: “Образовательные технологии в современной школе”
Онлайн-конференция: “Образовательные технологии в современной школе”
Регистрация→
Онлайн-конференция: “Образовательные технологии в современной школе”

20 июля 14:00 МСК
Уважаемые коллеги, «Школа талантливого учителя» приглашает вас принять участие в дистанционной педагогической конференции «Образовательные технологии в современной школе» (бесплатно).

Каждый из пунктов программы конференции — это отдельный доклад эксперта. Участники конференции получат максимально полезную информацию из уст ведущих специалистов России.
Это Ваш шанс перенять опыт ведущих экспертов!
Марина Курвитс, Таллин

образовательный блогер и докторант Института цифровых технологий Таллинского университета.

Тема: Перевернутый класс: что, как и зачем?
Михаил Кушнир , Москва

эксперт «Лиги образования», в прошлом — советник управления Департамента образования, один из ответственных за разработку модели массового внедрения электронных журналов в Москве.

Тема: Мифы и реальности электронных школьных журналов.
Сергей Золотухин, Курск

Доцент кафедры НПО государственного университета Российской Федерации. Образовательный блогер, практик в сфере электронного обучения

Тема: Онлайн-обучение в практике современного учителя.
Георгий Аствацатуров, Армавир

Кандидат исторических наук, руководитель научно-исследовательского центра внедрения информационно-образовательных технологий при Армавирском государственном педагогическом университете, образовательный блогер.

Тема: Как обеспечить интерактивность цифровыми инструментами?

Нажмите здесь, чтобыОтветить,Ответить всемилиПереслать








Поздравляем, Плясецька Яна

Вы зарегистрировались на «Всероссийская педагогическая
онлайн-конференция:
“Образовательные технологии в современной школе”»,
которая состоится 20 июля в 14:00 МСК.
Чтобы Вы не забыли об этом событии, мы пришлем
Вам письмо со ссылкой на трансляцию в день проведения конференции.

Если Вас заинтересовали мероприятия, которые не 
входят в период Вашей подписки, 
Вы можете продлить подписку и 30 дней будут добавлены 
к Вашему текущему периоду.

Нажмите здесь, чтобыОтветить,Ответить всемилиПереслать
Поделиться с коллегами:



20 ЛИПНЯ 2017 РОКУ.


Всероссийская педагогическая 

онлайн-конференция: 

“Образовательные технологии в 

современной школе”














Докладчики конференции




  • Марина Курвитс, Таллинобразовательный блогер и докторант Института цифровых технологий Таллинского университета.Тема: Перевернутый класс: что, как и зачем?
  • Докладчики конференции

  • Михаил Кушнир , Москваэксперт «Лиги образования», в прошлом — советник управления Департамента образования, один из ответственных за разработку модели массового внедрения электронных журналов в Москве.Тема: Мифы и реальности электронных школьных журналов.
  • Докладчики конференции

  • Сергей Золотухин, КурскДоцент кафедры НПО государственного университета Российской Федерации. Образовательный блогер, практик в сфере электронного обученияТема: Онлайн-обучение в практике современного учителя.
  • Докладчики конференции

  • Георгий Аствацатуров, АрмавирКандидат исторических наук, руководитель научно-исследовательского центра внедрения информационно-образовательных технологий при Армавирском государственном педагогическом университете, образовательный блогер.Тема: Как обеспечить интерактивность цифровыми инструментами?



СЕРТИФІКАТ ЗА УЧАСТЬ У 

КОНФЕРЕНЦІЇ.





Поделиться с коллегами:

ТЕСТЫ
https://mega-talant.com/school/tests


26.07.2017

ЗАПИСЬ И МАТЕРИАЛЫ КОНФЕРЕНЦИИ 

“ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ В ШКОЛЕ”



Всероссийская педагогическая онлайн-конференция: “Образовательные технологии в современной школе”


Программа онлайн-конференции:
1. Состояние традиционных технологий и методик образования.
2. Перевернутый класс: что, как и зачем? (Марина Курвитс)
3. Мифы и реальности электронных школьных журналов. (Михаил Кушнир)
4. Онлайн-обучение в практике современного учителя. (Сергей Золотухин)
5. Как обеспечить интерактивность цифровыми инструментами? (Георгий Аствацатуров) 6. Развитие технологий в обучении: тенденции и прогнозы.

https://mega-talant.com/school/conference/vserossiyskaya-pedagogicheskaya-onlayn-konferenciya-obrazovatelnye-tehnologii-v-sovremennoy-shkole?

ОтЦРТ «Мега-Талант»no-reply@mega-talant.com
Кому1977m2@rambler.ru
26 июля, 09:57






Запись онлайн-конференции:

  • Марина Курвитс, Таллинобразовательный блогер и докторант Института цифровых технологий Таллинского университета.Тема: Перевернутый класс: что, как и зачем?Смотреть доклад
  • Михаил Кушнир , Москваэксперт «Лиги образования», в прошлом — советник управления Тема: Мифы и реальности электронных школьных журналов.Смотреть доклад
  • Департамента образования, один из ответственных за разработку модели массового 
  • внедрения электронных журналов в Москве.
  • Сергей Золотухин, КурскДоцент кафедры НПО государственного университета Российской Федерации. Образовательный блогер, практик в сфере электронного обученияТема: Онлайн-обучение в практике современного учителя.Смотреть доклад
  • Георгий Аствацатуров, АрмавирКандидат исторических наук, руководитель научно-исследовательского центра внедрения информационно-образовательных технологий при Армавирском государственном педагогическом университете, образовательный блогер.Тема: Как обеспечить интерактивность цифровыми инструментами?Смотреть доклад
Материалы к онлайн-конференции «Образовательные технологии в современной школе»->

Уважаемые коллеги, «Школа талантливого учителя» провела свою первую педагогическую 
онлайн-конференцию «Образовательные технологии в современной школе» (бесплатно). 
Каждый из пунктов программы конференции был отдельным докладом эксперта. 
Участники конференции получили максимально полезную информацию из уст ведущих 
специалистов России и зарубежья. 
Кому это будет полезно? Педагогическим работникам всех образовательных учреждений 
(дошкольных образовательных учреждений; средних общеобразовательных учреждений; 
учреждений начального, среднего и высшего профессионального образования; 
коррекционных образовательных учреждений; учреждений дополнительного 
образования детей).


28 липня, п’ятниця

Всесвітній день боротьби з гепатитом

Всесвітній день боротьби з гепатитом
Деякі основні факти.
Вірус гепатиту А (HAV) передається при споживанні забруднених продуктів харчування та води або при прямому контакті з інфікованою людиною. Наприклад, епідемія в Шанхаї в 1988 році, під час якої було інфіковано 300 000 чоловік. Майже всі люди повністю одужують від гепатиту А з довічним імунітетом. Однак дуже незначна частина людей, інфікованих гепатитом А, може померти від блискавичного гепатиту. У країнах, що розвиваються з поганими санітарними умовами та гігієною більшість дітей (90%) набувають вірусну інфекцію гепатиту А до досягнення ними 10-річного віку. Для профілактики гепатиту А є безпечна і ефективна вакцина.
Згідно з оцінками 2016 року, 240 мільйонів чоловік хронічно інфіковані вірусом гепатиту В. Він є вірусною інфекцією, що вражає печінку і здатний викликати як гостру, так і хронічну хворобу. Приблизно 686 000 чоловік вмирають щорічно від інфекції гепатиту В, включаючи цироз і рак печінки в результаті хронічної інфекції гепатиту В. Захворювання можна запобігти за допомогою наявної в даний час безпечної та ефективної вакцини. Вона була розроблена у 1982 році і її ефективність становить 95%.
Гепатит C - це хвороба печінки, що викликається вірусом гепатиту C. У даному випадку вірус може викликати як гостру, так і хронічну інфекцію гепатиту, яка варіюється по тяжкості від легкої хвороби, яка триває кілька тижнів, до серйозної довічної хвороби. У всьому світі, за станом на 2016 рік, від хронічної інфекції гепатиту С страждають 130-150 мільйонів чоловік. У значного числа осіб з хронічною інфекцією розвинеться цироз або рак печінки. Щорічно від пов’язаних з гепатитом С хвороб печінки помирає приблизно 700 000 чоловік. Станом на 2016 рік вакцини від гепатиту C не існує.
Гепатит Е, також хвороба печінки, що викликається вірусом, відомим як вірус гепатиту Е (ВГЕ). Щорічно відбувається приблизно 20 мільйонів випадків інфікування ВГЕ, які, згідно з оцінкою, призводять до 3,3 мільйона симптоматичних випадків захворювання і 56 600 випадків смерті, пов’язаних з гепатитом Е. Як правило, захворювання самовиліковується, але в деяких випадках може розвиватися в швидкоплинний гепатит (гостру печінкову недостатність). В Китаї була розроблена і отримала ліцензію вакцина для профілактики вірусної інфекції гепатиту Е, але вона поки не є доступною повсюдно. Вірус гепатиту Е передається фекально-оральним шляхом, головним чином через контаміновану воду, проте були виявлені і інші шляхи передачі: споживання недостатньо термічно обробленого м’яса або м’ясних продуктів, отриманих від інфікованих тварин; переливання інфікованих продуктів крові та вертикальна передача від вагітної жінки її плоду.
Для порівняння... Згідно даних Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, станом на 2012-й рік, в світі налічувалося близько 2 мільярдів чоловік, які були інфіковані вірусним гепатитом групи «В», 150 млн. гепатитом групи «С», 1,4 млн. гепатитом групи «А», 20 млн. гепатитом групи «Е». Цифри жахливі, не меньш жахлива і хвороба, яка спричиняється вірусним гепатитом - хвороба печінки. Хвороба цілком може перейти в гостру форму і стати причиною недієздатності цього важливого органу в нашому тілі, що в свою чергу різко скорочує наші шанси на подальше життя. Ця вірусна інфекція передається: при контакті з кров’ю інфікованої людини (гепатит групи «C»); не тільки через кров, а й інші рідини організму інфікованої людини (гепатит групи «B»); вірус гепатиту групи «A» може передаватися при вживанні забруднених продуктів харчування, зараженої води або при звичайному прямому контакті з інфікованою людиною.
Єдина і виправдана підстава, щоб дні, подібні Всесвітньому дню боротьби з гепатитом, були присутні в міжнародному календарі - це підвищення інформованості широкої громадськості про дане захворювання, шляхи його поширення, методи діагностики, стратегії доступного лікування і можливої профілактики. Цей інформаційний та пам’ятний День, за даними проекту DilovaMova.com, було вирішено встановити на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я ще в 2010-му році. З тих пір він відзначається щорічно 28-го липня.





31 ЛИПНЯ 2017 РОКУ.
Бесплатный вебинар 

        «ОРАТОРСКОЕ МАСТЕРСТВО 

      ПЕДАГОГА». 

РЕГИСТРИРУЕМСЯ→


ОтЦРТ «Мега-Талант»no-reply@mega-talant.com
Кому1977m2@rambler.ru
31 июля, 17:10


Бесплатный вебинар «Ораторское мастерство педагога». Регистрируемся→

Станьте учителем, которого слушают!

Бесплатный вебинар «Ораторское мастерство педагога». Регистрируемся→


 10 августа

 18:00 (МСК)

 60 минут

Лектор

Владимир Мась,бизнес- тренер, специалист по презентациям и графическому дизайну.

На вебинаре рассмотрим:

1. Историю и основы ораторского искусства.
2. Что такое ораторские способности педагога и зачем они ему?
3. Пошаговую работа: уроки ораторского мастерства.
4. Итоги: главные правила риторики (от Дейла Карнеги).

За участие в вебинаре Вы получите:

  • Свидетельство участника вебинара.
  • Презентацию с материалами.



В







31 июля, 21:39


 ТЕПЕРЬ ВЫ СМОЖЕТЕ УЧАСТВОВАТЬ В ВЕБИНАРЕ →

ОтЦРТ «Мега-Талант»no-reply@mega-talant.com
Кому1977m2@rambler.ru








Поздравляем, Плясецька Яна

Вы зарегистрировались на Вебинар «Ораторское мастерство современного
педагога», который состоится 10 августа в 18:00 МСК.
Чтобы Вы не забыли об этом событии, мы пришлем Вам письмо со ссылкой на
трансляцию в день проведения вебинара.

Если Вас заинтересовали мероприятия, которые проходят в рамках 
«Школы талантливого учителя», оформите или продлите подписку 
на 30 дней.
ПОДПИСКА
Вы можете отписаться от уведомлений в своем личном кабинете.







9 ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ СТАТЕЙ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ


Мы собрали 9 лучших статей за последний учебный год. Перед тем, как читать дальше, налейте себе чаю, возьмите ручку и блокнотик и устраивайтесь поудобнее. Готовьтесь получить тонну полезной информации.


1. МЕТОДИКИ ОБУЧЕНИЯ: 10 ЭФФЕКТИВНЫХ УПРАЖНЕНИЙ (+ ПОДАРКИ)

Все учителя хотят, чтобы их ученики были внимательными, легко запоминали и понимали материал. Мы делимся эффективными упражнениями, которые помогут развить эти качества.
Читать статью→


2. 21 СОВЕТ УЧИТЕЛЯМ ДЛЯ ЭФФЕКТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ КЛАССОМ

Дискуссии о реформах образовательной сферы с каждым днем становятся все жарче, но учителям нужно делать свою работу каждый день и подчас нужно использовать свои маленькие хитрости, чтобы держать ситуацию в классе под контролем.
Читать статью→


3. РАЗГОВОР ПО-ВЗРОСЛОМУ: «МОЯ БУДУЩАЯ ПРОФЕССИЯ»

Мы нашли интересные материалы, которые помогут вам провести профориентационную работу с учениками 9–11 классов.
Читать статью→


4. КАК СДЕЛАТЬ ЛЕТНЕЕ ЧТЕНИЕ ВЕСЕЛЫМ ДЛЯ РЕБЕНКА (+ РАЗДАТОЧНЫЙ МАТЕРИАЛ)

Мы решили подсказать взрослым, как привить ребенку интерес к чтению. Все читатели блога смогут скачать дополнительные материалы и список детской литературы.
Читать статью→


5. ЛЕСТНИЦА УСПЕХА: СЕКРЕТНАЯ ФОРМУЛА ПРЕВРАЩЕНИЯ ОТСТАЮЩИХ УЧЕНИКОВ В УСПЕВАЮЩИХ

Не ставьте крест на отстающих учениках. Примените к ним правильный подход! Это ваша главная задача, как учителя. Давайте начнем с простых рекомендаций, а после перейдем к главной формуле.
Читать статью→


6. СЛЕНГ ПОДРОСТКА: КАК НЕ СТАТЬ ОЛДОВЫМ УЧИТЕЛЕМ И БЫТЬ В ТЕМЕ

Эта статья поможет учителям понять, о чем говорят их ученики на перемене. Ставьте лойсы и шерьте наш текст в соц. сетях. Хотите выразить респект или у вас, наоборот, бомбануло, и вы считаете, что в этот раз мы зашкварились? Тогда — милости просим в комментарии.
Читать статью→


7. КАК НАСТРОИТЬ УЧЕНИКОВ НА ПРАВИЛЬНЫЙ ЛАД ЗА ПЕРВЫЕ 5 МИНУТ УРОКА?

Много времени тратите на «раскачку» в начале урока? Наши советы помогут за 5 минут настроить учеников на продуктивную работу.
Читать статью→


8. 7 СОВЕТОВ УЧИТЕЛЮ, КОТОРЫЕ ПОМОГУТ СДЕЛАТЬ ПЕРВЫЙ УЧЕБНЫЙ ДЕНЬ ОСОБЕННЫМ ДЛЯ УЧЕНИКОВ

Подготовьтесь ко Дню знаний и сделайте этот праздник запоминающимся. Наши идеи помогут вам в этом.
Читать статью→


9. 17 СОВЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГУТ “ЗАХВАТИТЬ” ВНИМАНИЕ УЧЕНИКОВ

Для некоторых учителей урок становится ареной борьбы за внимание учеников. Наши советы помогут вам заинтересовать школьников любого возраста.
Читать статью→ 




6 серпня, неділя

Міжнародний день «Лікарі світу за мир»

Лікарі світу за мир
Шостого серпня відзначається день «Лікарі світу - за мир».
Це міжнародний день, який був запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі». Він відзначається в річницю дня бомбардування японського міста Хіросіми 6 серпня 1945.
Цей день в певному сенсі є символічним і служить для нагадування про цю людську трагедію, про роль лікарів в боротьбі за мир і в запобіганні війни в цілому. Організація відзначає цей день своєю повсякденною роботою.
Ця організація виникла в 1980 році у Франції в результаті відокремлення від іншої знаменитої міжнародної організації «Лікарі без кордонів». З тих пір великі відділення «Лікарів світу» з’явилися у дванадцяти країнах, включаючи США, Швецію і Нідерланди.
Зараз Лікарі світу - незалежний гуманітарний рух. Спільнота, що працює вдома і за кордоном, щоб надати нужденним людям доступ до охорони здоров’я. Завдяки 400 програмами у 80 країнах, в яких беруть участь більш ніж 3000 добровольців, надається медична допомога, проходить робота над усуненням основних бар’єрів для охорони здоров’я.






8 серпня, вівторок

Міжнародний день офтальмології

День офтальмолога
Чи відомо Вам, що у рогівки ока немає кровопостачання? Вона витягує кисень безпосередньо з повітря.
Своє професійне свято «Міжнародний день офтальмології» лікарі офтальмологи почали відзначати з 2004 року. Датою проведення «Міжнародного дня офтальмології» стало 8-го серпня - день народження знаменитого російського офтальмолога Святослава Федорова. Ідея проведення «Міжнародного дня офтальмології» належить президенту Медичної Палати Санкт-Петербурга Тамаз Мчедлідзе. Тамаз Мчедлідзе звернувся до офтальмологів Росії і зарубіжних країн з пропозицією щорічно проводити 8 серпня безкоштовні консультації і, по можливості, офтальмологічні операції. "Наша спільна мета - не тільки увічнити пам’ять Святослава Миколайовича, але й продовжити благородну справу, якій він присвятив своє життя", - сказав він у своєму зверненні.
Ініціатива проведення «Міжнародного дня офтальмології» знайшла підтримку не тільки в Росії, але в США, Греції, Угорщини, Італії, Венесуели, Чехії та інших країн.
У цей святковий День ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів офтальмологів і бажаємо їм міцного здоров’я, великих успіхів у їх медичній практиці, сімейного тепла, затишку і щастя!






8 СЕРПНЯ 2017 РОКУ.

ПРИСЫЛАЙТЕ СВОИ СТАТЬИ В БЛОГ «МЕГА-ТАЛАНТ»!


10 СЕРПНЯ 2017 РОКУ.
Вебинар 
«Ораторское мастерство современного педагога». 









































ЗАПИСЬ ТРАНСЛЯЦІЇ ВЕБІНАРА




СЕРТИФІКАТ ЗА УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ



11 СЕРПНЯ 2017 РОКУ


От
ЦРТ «Мега-Талант»

Кому:
1977m2@rambler.ru
Материалы к вебинару «Ораторское мастерство современного педагога»


Войти в личный кабинет
Здравствуйте, коллеги!
Во-первых, спасибо всем участникам вебинара «Ораторское мастерство современного педагога» за сосредоточенную работу!
Техника фокусировки внимания от лектора сработала отлично, и мы благодарны учителям, которые заметили ошибки, внимательно слушали весь онлайн-семинар и активно участвовали в обсуждении темы.

Во-вторых, чтобы оценить объективно ваше впечатление от вебинара, мы просим пройти краткий опрос. Он займет не более 2 минут вашего времени. Спасибо!
P.S. Кстати, после опроса будет ссылочка на презентацию.



Опрос участников вебинара «Ораторское мастерство современного педагога»

Большое спасибо!
Как и обещали, презентация: https://mega-talant.com/school/file/materialy-k-vebinaru-oratorskoe-masterstvo-sovremennogo-pedagogaСвидетельство можно скачать на странице вебинара: https://mega-talant.com/school/webinar/vebinar-oratorskoe-masterstvo-sovremennogo-pedagoga
Собрали для вас статьи, которые проверят, правильно ли вы ставите ударения:
https://mega-talant.com/blog/pravilno-li-vy-stavite-udareniya
https://mega-talant.com/blog/pravilno-li-vy-stavite-udareniya-chast-2
Ссылка на грядущий бесплатный вебинар «Современные образовательные технологии в школе»: https://mega-talant.com/school/webinar/besplatnyy-vebinar-dlya-uchiteley-sovremennye-obrazovatelnye-tehnologii-v-shkole




Комментариев нет:

Отправить комментарий